Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A SOTE II-ön terheléses...

A SOTE II-ön terheléses cukornál 2* vesznek vért? Cukros löttyel vagy tejjel és zsömlével kell készülnöm/készülnek?

Figyelt kérdés
Sosem iszom tejet, utálom, azért kérdezem.
2009. máj. 4. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A 24 hetes terheléses cukorvizsgálaton cukros lötyit kell inni.
2009. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyan a sote I-en voltam, de ott úgy zajlott, hogy levették először a vért, éhgyomorra!!!, majd meg is nézte rögtön a nővér, hogy jó-e a cukrom. Jó volt. Megitatta velem a löttyöt, ami már ott várt készen és 2 óra múlva vett megint vért. Addig se enni se inni.
2009. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez jól hangzik.

Azért kérdeztem, h. 2* vesznek-e vért, mert a barátnőmnek a Dél-Pestiben csak 1* vettek, reggeliznie kellett tejet és zsömlét, rá 1 órára levették a vért. Leírtam, hátha ez infó valakinek.

Köszi a válaszokat.

2009. máj. 4. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyél egy citrom levét és azt bele teheted a cukros löttybe,így jobban megiható!Hidd el sokat számít!!!
2009. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így jobban hangzik, köszi! ;)
2009. máj. 5. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!