Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újra kell csináltatnom a...

Újra kell csináltatnom a terheléses cukrot?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön voltam a kötelező terheléses cukron. Ittam előtte pár kortyot nem is volt belőle gond. 1 órával a cukor megivása után sajnos az egész kijött belőlem. Visszamentem a laborba, hogy mit csináljak igyak még 1x vagy majd máskor. A nő nem tudott mit mondani, inkább levette a vért és azt mondta, hogy ha az orvosom kérdi, hogy miért olyan alacsony, akkor mondjam meg neki, hogy kijött belőlem.

Aki így járt légyszi írja már meg, hogy neki aztán mi volt a teendő. Úgy vélem, hogy ha újra megcsinálják még 1 órát sem fog bennem maradni :(


25+4 hkm


2011. okt. 24. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elvileg meg kell ismételni, de nem tudom. Nekem újra kellett mennem 30 hetesen, mert a labor elcseszett vmit, és olyan értékek jöttek ki, ami nem lehetett, az éhgyomri magas (ilyenkor nem is terhelhetnek), a terhelt meg alacsony... megismételték, és az teljesen jó lett.
2011. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kihánytam én is a cukros vizet - itt teát- viszamentem szóltam a laborban.

nem vettek több vért ráírták a papírra hogy a kismama a teát kihányta.

egy héttel késöbb mentem az orvoshoz Ő azt ajánlotta hogy ír egy újabb labort de otthon egyek meg egy vajkrémes sajtos kiflit igyak rá 3 dl tejet és rá egy órára érjek be.

az tökéletes lett.


a következő babával is kihánytam sajnos ott is kérték ugyanígy a tejes zsemlés vizsgálatot. 1 kémcsővel vettek le.

2011. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérni, fogják, hogy ismételjétek. Az éhgyomri mennyi? Ha nagyon a felső határnál jár, akkor lehet belőle terhességi diabétesz, azért hánytad ki. Nem szédültél vagy ilyesmi, mert az is jellemző ez esetben ha túl sok cukrot vittél be.

Amúgy ha nem két órával, hanem egy órával utána veszik le a vért, akkor pont, hogy magasabbnak kell lennie az eredménynek, mint ami két órával lett volna. szóval szerintem ha ez az értéked jó, akkor az tuti az lenne. Én akkor nem erőltetném az ismétlést.

2011. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nagyon alacsony szokott lenni az éhgyomri cukrom, sosem érem el a normál értéket sem. Miután megittam rá egy fél háromnegyed órára elkezdtem émelyegni és szédülni. Az elején is nagyon nagyon hányós voltam, de nem tudom, hogy ez mennyire számít.


Mindenkinek köszi a válaszokat!

2011. okt. 24. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen meg kell ismetelni. Az, hogy az ehgyomrid nagyon alacsony, nem jelenti azt, hogy megterhelve is alacsony lesz. Fontos ez a vizsgalat nagyon, a baba egeszsege miatt, nem viccbol kotelezo. Valoszinuleg, a zsomles tejes 1 oras vizsgalatot csinaljak majd neked, ha nem birod a cukrosat. Kar, mert az sem olyan pontos, sokszor van, hogy a tej es zsomlere nem megy fol annyira, mint a cukorra. Dehat, sok valasztasi lehetoseg nincs ebben az esetben.
2011. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!