Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vérnyomásom 140 felett van,...

A vérnyomásom 140 felett van, és fehérjét találtak a vizeletemben. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
November 19.-re vagyok kiírva, szóval még bőven lenne ideje... Jövő csütörtökön megyek orvoshoz.
2011. okt. 24. 22:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

MIndenképpen visszamennék a helyedben az orvoshoz, vagy akár be a kórházba, ahol vennének vért toxémiára, ez a 3 tünet egyszerre eléggé gynús, fura a dokid, hogy ennyire lazán veszi. Nekem "csak" magas vérnyomásom volt a 37. héttől, de egyből küldött a dokim vérvételre, vizeletvizsgálatra, mert a legfontosabb, hogy a toxémiát kizárják. HA az megvan a magas vérnyomást már könnyebb kezelni. Kitartást!

2011. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyébként én is ezt olyan furcsának találom, hogy az orvosod ezt ilyen lazán veszi, mert ez elég komoly dolog. Nekem nem volt saját dokim, tehát azt jelenti, hogy magasról sz.rtak a pofámra. De amikor 30 percen belül 140 feletti vérnyomást mértek 3x, akkor beutaltak a kórházba. Ott sírtam, hogy nem akarok befeküdni, mert van egy kislányom is. Muszáj volt. Beállították a gyógyszeremet, kaptam 24 órás vérnyomásmérést. Majd 3 nap után hazaengedtek rendes vérnyomással, de a Dopegytet végig kellett szednem. 36+5 naposan született meg a kisfiam a nagy súlya miatt.
2011. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nekem sincs saját orvosom :(

Most megyek vissza délután a labor eredményekért (reggel voltam vér és vizeletvizsgálaton), de a doki csak csütörtökön rendel... :(

Reggel óta a fejem is fáj, azt hittem, csak az éhgyomor miatt, de azóta ettem is, aludtam is, nem jobb... A vérnyomásom éppen 135-ös, és 102 a pulzusom.

Hogyha rossz lesz a laborom, és bemegyek a kórházba, hogy ez a bajom, nem dobnak ki? Vigyek alvós cuccot? Annyira tanácstalan vagyok :(

2011. okt. 25. 14:28
 14/16 anonim ***** válasza:

szia


mi van veled? írd meg mit mondtak.

2011. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Elmentünk a leletért, és azon minden teljesen normális, nem is értem....

A lényeg, hogy minden rendben!

Köszönöm a biztató szavakat, és a tanácsokat! :)

2011. okt. 25. 19:45
 16/16 anonim ***** válasza:

jaj de jó :)

figyeld a vérnyomásodat :) drukkolok hogy ne legyen gond.

2011. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!