Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A CTG gép hogyan jelzi, ha...

A CTG gép hogyan jelzi, ha fájások vannak? Mit kell figyelni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy jelzi , még akkor is ha te nem érzed, velem is így volt.Sosem éreztem de az utolsó ctg már mutatta hogy bizony vannak fájásaim.
2011. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt így elég nehéz leírni.De talán az ekg-hez tudnám hasonlítani.Egy papír jön ki a gépből és azon vannak hullámok,ha magasabbra ugrik akkor mutat fájást.Bocsi ha hülyén írtam le.
2011. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor mutat csak fájást, ha a fájásmérő részét is felteszik,és persze van fájás. van egy fej, ez a baba szívhangját figyeli, olyan mint az ekg. És azért ugrik ki néha mert a babád mocorog és ilyenkor magasabb a pulzusa. De pont ez a jó ezeken a vizsgálatokon. Nekem azt mondta a dokim, hogy ebből tud következtetni arra hogy ababa jól érzi magát a pocimban. A másik fej a fájásmérő, azt a méh tetejéhez szokták rakni. És az jelzi szintén ezen a papíron ami kijön a gépből. -igazából nekem csak a szüléskor tették fel, a sima ctg vizsgálatokon nem. Ha úgy megyek a rendelésre, hogy mondim hogy sok a keményedés vagy szerintem fájás van, akkor felteszik azt is, de ilyen még nem volt nálam. 1 gyermekes és 38 hetes kismama
2011. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:) Én is 1 gyermekes és 38 hetes kismama vagyok. Szóval tudom, hogy néz ki a gép, meg hogy az egyik a baba szívhangját nézi, a másik a méhösszehúzódásokat, de még mindig nem tudom, hogy hogyan mutatja ki, hogy fájás van.

Az 1. anyuka meg úgy látszik, félreolvasta a kérdést...??

Azért köszi.

2011. okt. 25. 12:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt látom a papírról, hogy ha a baba mozdul, akkor van kiugrás az egyik görbén. De a baba mozgása meg a fájás az 2 külön fogalom.
2011. okt. 25. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a másik görbén van kiugrás akkor mutat fájást.
2011. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az alsó görbe az, ahol 0-20-40-60-80-100 a számozás. ha jól emlékszem (de rég is szültem, 10 hónapja :)))) ,akkor a 60-as az már fájás. Én mondjuk volt,hogy a 80-ast sem éreztem, viszont a szülésnél meg igen... szóval nem tudom mi a különbség fájás és fájás között (viszont a nem érzett fájásokkal szépen sutyiban kitágultam az utolsó 1 hétben 4 ujjnyira :))) (túlhordtam) és csak az utolsó 1 ujjnyi tágulást éreztem
2011. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

az also gorbe mutatja a fajast, baba mozgasat

ha a baba mozog akkor csak egy kis pup jelenik meg a gorben vagy ha jo nagyot rugott akkor akar nagyobb csik is de szinte azonnal visszater a gorbe a kiindulasi alaphoz

a fajas szinuszgorbe olyan mint egy domb, es eltart 2-3 percig /az also tengely az ido, a fuggoleges tengely az erossege a fajasnak/

2011. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!