Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kozmetikusként dolgozni...

Kozmetikusként dolgozni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 15 hetes kozmetikus vagyok. Arra lennék kíváncsi kinek mi a véleménye azzal kapcsolatban, hogy a mai napig is dolgozom kozmetikusként? Mennyire lehet ártalmas ha belélegzem az ott használt anyagokat? A 12 hetes ulrtahangon egyébként minden rendben volt. :)
2011. okt. 25. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia nekem a főnököm a 9. hónapig bent volt és szekrényt tologatott( mondjuk normálisnak nem tartom se őt se amit csinált) a lényeg hogy ne erőltesd meg magad szagoktól nem hiszem hogy bajod lenne de az utolsó 2 hónapot de minimum 1-et otthon töltsd pihenve!!! mert várnak rád kemény dolgok és azt idegkimerültség esetén( mint főnökömnél) nem fogod épp ésszel bírni:)
2011. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én fodrászként végig dolgoztam. A főnököm anno, 65 éves, mindkét gyerekével végig dolgozta, pedig akkor még nagyon durva anyagok voltak.
2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és ha gyakran szellőztettek, az nem javít a helyzeten?
2011. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38. hétig dolgoztam. Azért nincsenek olyan veszélyes anyagok, mint pl. egy fodrászatban. Vagy mire gondolsz?
2011. okt. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, én is kozmi vagyok. igazából szerintem majdnem minden munkát tudsz végig csinálni, esetleg a gyantázást már nehezebben, illetve a masszírozás, tisztítás már biztos nem lesz megoldható a nagy poci miatt a vége felé. Én szülés előtt 2 hónappal akarom abbahagyni. Ha egy légtérben vagy a fodrásszal, aki dauerol, vagy fest, akkor a gőze nem tesz jót nektek, próbáljatok többet szellőztetni, vagy te addig sétálj egy picit, ha megoldható. Ha külön helyiségben vagytok, akkor minden oké. Boldog babavárást!
2011. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manikűr-műkörmösként dolgoztam az utolsó napig!Porcelán körmöket nem vállaltam.Ha most dolgoznék,az utolsó hónapot otthon tölteném.Ha minden ok,nyugodtan dolgozhatsz,meg persze amíg odaférsz a vendéghez a pocakodtól...! :0)Boldog babavárást!!!27hkm.
2011. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!