Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhiggyem? 32 hétig azt...

Elhiggyem? 32 hétig azt mondta hogy kislány, ma megkérdeztem hogy akkor biztos, erre mondta igen, aztán ja mégsem mert itt a heréje.

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ juj ez furi márhogy főleg mert eddig gondolom beleélted magad hogy kislány.

A fütyit nem látta véletlenül? Na ez az a pont ahol én ha anyagi lehetőségeim megengedik tuti elmennék egy 4d-re:)

De mondjuk engem nagyon érdekel h fiam vagy lányom lesz. Van aki úgy van vele, hogy majd megtudja ha megszületett:)

2009. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen és nagyon örültem hogy lányom lesz,mert mindig is kislányt szerettem volna,és most olyan furcsa hogy kisfiam lesz.
2009. máj. 4. 17:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Azert nem jo ha tul koran kivancsi az ember.Sok kerdes elhangzik itt,pl.volt olyan hogy a 13. heten meg tudjak e mondani a nemet biztosra stb.,es sok kismama bedol a FELELOTLEN ORVOSOKNAK akik annyira biztosra mondjak,amikor nyilvan valo hogy amikor nagyon kicsi a terhesseg nincs hogy biztosra menni,sot kesobb sem ha a baba nem mutatja meg magat rendesen.25 hetes.
2009. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp szeretnéd tudni, akkor szerintem menj el 4D uh-ra, ott valószinűleg biztosra meg tudják mondani a nemét. (ha a baba is úgy akarja és megmutatja)
2009. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
22. hétig nem tudtam,úgy hogy nem kiváncsiskodtam túl korán,sztem ekkora már illene megmondani.Sajnos 4d-re nincs pénzem.
2009. máj. 4. 17:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Kislányruhákat vettél? Mert gondolom már elkezdtétek a vásárlást.
2009. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak 3db lányos cucc van,inkább unisexet vettem.(szerencsére)
2009. máj. 4. 18:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk kisfiunk született. A 32. héten már minden kékben úszott nálunk. Nemis tudom mit szóltam volna, ha lány lett volna. Annyira beleéltem magam. De legyen egészséges, az a lényeg - hidd el.
2009. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
CSak a heréjét látta? Mert sokszor van az, hogy a klitorisz annyira meg van dagadva, hogy herének néz ki. Szóval szerintem majd akkor lesz biztos, ha megszületik. Nekem három babám van, eddig négy orvos mondta, hogy lányok, remélem, tényleg azok. Fura lenne, ha kiderülne mégsem. De sajna előfordulhat még így is.
2009. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is azt mondták hogy lányom lesz,aztán 30 hetesen mentem UH-ra,másik doki volt,és azt mondta hogy tuti fiú.Igaza lett.:-)
2009. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!