Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tornázok, mi lesz így?...

Nem tornázok, mi lesz így? Ettől még lehet jó szülésem? Egyáltalán van köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Amíg dolgoztam azért nem volt erőm/időm, mostmegmár azért nincs erőm meg kedvem mert meleg van és álandóan fáradt vagyok. Amúgy minden rendben van.

35h


2009. júl. 29. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tornáztam, nem érzem, hogy kellett volna. Azaz max a kilók miatt.
2009. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jó a szülésed ez alkati kérdés és a te lelkiállapotodtól is függ.Tény hogy könnyebbé teszi és jó érzést is biztosít.
2009. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem tornázol még lehet jó szülésed ezt mindenki maga dönti el, hogy van e kedve hozzá!Én tornázom, mert jól érzem magam tőle és nem csak a kilók ellen jó, de azt mondják szülésnél sokat segíthet,hogy előtte is dolgoztatva voltak az izmok!!!
2009. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én világ életemben tornáztam és a terhesség alatt is végig az utolsó napig. Ennek ellenére olyan izomlázam volt a szüléstől, hogy majd meghaltam. A belső combom nagyon durván fájt, mint aki életében nem tornázott.

Teljesen mindegy, nem a tornától lesz könnyű vagy nehéz szülésed. Ha nincs kedved, ne csináld, az rosszabb.

Pihengess, aztán majd ügyesen megszülsz :) könnyű szülést kívánok neked!

Üdv, 8 hónapos anyuka.

2009. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ettől függ.

Én az első terhességem alatt nem tornáztam, eleinte azért, mert a munka teljesen kifárasztott és álomkóros voltam torna nélkül is, azután volt egy bevérzésem, később pedig ismét tornáztam és már annyi felesleg volt rajtam, hogy a napi 8 órányi állómunkától is fájt a térdem.

Öt órával a magzatvíz elfolyása után megvolt a fiam, az első fájás csak két órával a víz elfolyás után jött. Szóval gyors szülésem volt.

Tényleg csak a kilók szempontjából lett volna jó mozogni, akkor talán nem híztam volna annyit, bár én meló közben mozogtam eleget.

Most a második babámat várom, az első szülésem óta heti öt napot tornázom, terhesen is, nem is hízok, de ettől még lehet most nehéz szülésem.

2009. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én beszereztem egy kismama torna dvd-t ha esetleg mégis lenne kedvem tornázni. De őszintén megmondom ott lapul a fiókban, abszolút nincs kedvem hozzá. Az a lényeg, hogy legyen meg a napi kis mozgásod, én ezt letudom a takarítással, és néha egy kis séta, na meg egyre többet gyalogolok szándékosan, hogy friss levegőn legyek. Ha nincs kedved hozzá akkor ne kínozd magad a tornával, kétlem, hogy anyáink jógázni jártak volna, vagy medence-erősítő tornára :-))... Bolodg babavárást! És könnyű szülést!!!

2009. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!