Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köze a kettőnek egymáshoz?...

Van köze a kettőnek egymáshoz? Fejfájás és terhesség. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tudom, csomó vele járója van a terhességnek, de a fejfájás is ezek közé tartozna?

Szinte soha nem fájt a fejem, csak ha nagyon éhes voltam, kicsit. Mostanában pedig elkezdett fájni, elég gyakran. Van köze a kettőnek egymáshoz? 24hetes km.


2009. jún. 23. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet inkább a frontokhoz van köze.Nekem is szokott néha.De ez az idő mostanában borzalmas.
2009. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi köze lehet, hozzá, hogy érzékenyebb vagy a frontokra, az éhségre, meg minden ilyesmire, ami fejfájást okozhat. Nekem sem fájt soha a fejem terhesség előtt, de néha most fáj. Az időjárás változást, a szelet és az éhséget nem bírom.

Szoktál bevenni valami gyógyszert rá?

2009. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a fejfájás a hormonoktól van. Tehát igen, van köze a terhességhez. Ha nagyon gáz nyugodtan bevehetsz egy algopyrint heti 2-3 alkalommal.
2009. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként nem szedek gyógyszert. Igekszem kipihenni inkább. Meg vitamint eszek inkább. Félek, h árt a gyógyszer a babának.
2009. jún. 23. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is sokat fájt a fejem, valahol olvastam, hogy magnéziumhiánytól és kalciumhiánytól is fájhat a kismama feje. A védőnő javaslatára elkezdtem szedni magnéziumot, mert keményedett a hasam, és a fejfájásom azonnal elmúlt, pedig szinte mindennapos volt nálam.
2009. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. jún. 23. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!