Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes kismama vagyok. Kicsi...

33hetes kismama vagyok. Kicsi a vérnyomásom, nagyon fáj a fejem. Mit tegyek? Árthatok vele a babának?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kávét inni, azt mondják segít valamennyire. Szerintem a magas vérnyomás jobban árt, Neked és a babónak is, ne idegeskedj ez a legfontosabb. Próbáld ki a kávét. Talán segít!


Boldog babavárást!

2009. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napi max.1 kávét igyál, de én elsősorban azt mondanám bőven igyál ásványvizet, többet, mint szoktál. Nagy a meleg, plussz egy-másfél liter vért keringet a szervezeted! A fejed valósznűleg a kevés folyadékbeviteltől fáj. Ha nem csillapszik ezekután sem 1-2 napon belül, akkor beszélj orvossal, mert önmagában a fájdalom sem, főleg ha azt a keringésed felborulása okozza, hosszú távon nem jó a babának sem.
2009. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!