Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudtátok túltenni rajta...

Hogy tudtátok túltenni rajta magatokat?

Figyelt kérdés
Aki nem fiút szeretett volna hanem kislányt. Annyi mindent elterveztem és azért is hittem hogy lány lesz mert a családban csak lány született eddig. Teljesen más egy fiú mint egy lány. Nem fonhatom be a haját nem is lehet fésülgetni. Nem fog barbi babázni. Ha majd lesz egy barátnője annak egy gyereke az nem annyira a saját. Mert ha mondjunk szakítanak akkor a csaj viszi magával a gyereket. A lány nevek szépek. Ezek kis semmi dolgok de egybe mégis nagy. Úgy elvagyok kenődve. Örülök hogy lesz egy babám csak az rossz hogy fiú lesz. Túl beleéltem magam hogy lány lesz :S
2011. aug. 23. 15:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, de ez undorító.Ez elég közhely, de örülj, hogy egészséges babád születik!!!Nem lehet babázni?Hajat fésülni?Te nem vagy normális.Hányingerem van az ilyen gondolkozástól!!!!Életet adsz, ami a legcsodásabb dolog a világon, te meg azon rinyálsz, hogy nem lány lesz.

Akkor már nem is fogod úgy szeretni...?Szééép..

Lehet lepontozni...

2011. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túldramatizálod, gondolom még nagyon friss a hír :)

Nyugi, én sem aludtam két napig, hogy mit kezdek majd egy fiúval. Nos, most már tudom, hogy mit lehet kezdeni vele, és jelentem, nekem van a világon a legédesebb, legformásabb, legvagányabb kisfiam :) Ma már el sem tudom képzelni, hogy mit kezdenék egy lánnyal :)

2011. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még én se hallottam.Olyan történeteket hallottam,hogy megtudta,hogy nem olyan nemű lesz a babája,mint amilyet szeretett volna,de pár perc ,óra alatt megbarátkozott a gondolattal és imádja a babáját! Tényleg örülj,hogy egészséges lesz,ez a lényeg! Majd a következő kislány lesz :)! Majd idővel "beletörődsz" ,hogy kisfiad lesz és imádni fogod!
2011. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy közhely, de ahogy meglátod nem fogsz ezzel foglalkozni hogy jaj miért nem kislány :)


Szerintem mindkettőben van ami icike-picikét előnyösebb, mint a másikban, a kisfiúban szerintem az a jó, hogy vagányabbul lehet öltöztetni, egy éves kisfiamnak motoros bőrdzsekije van, hát ne tudd meg kantáros farmergatyóval milyen isteni édesen néz ki :)

Igaz, nem tudom fonogatni a haját (ja, hogy tudd: tipikus nőies csaj vagyok, amikor terhes lettem, MINDENKI azt mondta hogy nekem lányom kell legyen mert tipikus lányos anyuka vagyok) de ez olyan, de olyan apróság hogy nehogymár ez elvegye a kedved :)


A kisfiú király :) Imádom hogy vagány, és ahogy egyévesen udvarol a játszótéren a csajoknak az imádnivaló. Képzeld, ha szimpi neki egy kislány (csak lányokkal csinálja ezt :)) mosolyog rá, és azonnal választ egy követ vagy valami füvet, botot a földről és odaviszi neki! :)


Bár a kisfiú játékokat sosem ismertem, nem is szeretem, mert nem érdekelnek a kocsik, sem más járművek, valahogy néha eljátszom a kis mélygarázsával én is, ha hozza hogy játszunk :)


És még azért is örülök a fiúnak, mert annyi sajnos mostanában a kis libuskának nevelt kislány (és erről nem feltétlen a szülő tehet, hanem a környezet meg a sok libareklám) hogy nehéz lehet egy egy kamaszodó anyukájának lenni kislány esetében....már kislányoknak is kapható sminkkészlet, meg pitsagatya, azaz már oviskorban arra "nevelik" a reklámok a kislányokat hogyan kell libának lenni.

2011. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a könyvtárba, vagy pedig egy könyvesboltba, és vedd a kezedbe Janikovszky Éva: "Örülj, hogy fiú" és "Örülj, hogy lány" című könyveit. Ebből vígasztalódhatsz. Nagyon humoros és igaz írások. Nem túl hosszú könyvek, szinte a könyvesboltban ki is olvashatod!

Mind a kettőnek csak örülni lehet! Ahogy megszületik, imádni fogod! A lényeg, hogy egészséges legyen!

2011. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én erre azt mondom,hogy lehet kicsit elkeseredni, de azért túlfújni, világvége hangulatot csinálni túlzás.

Közhely, de igaz, kérdezz meg egy olyan párt akinek nem lehet 5 éve gyereke,hogy milyet szeretnének? Gondolom tudod a választ. Vagy egy olyat, akinek beteg lett a babája!

Nem vagyok álszent, tudom majdnem mindenkinek van egy favorit! És sokan vannak aki kicsit csalódnak,ha mégsem az lesz. De tényleg nem hiszem,hogy kardinális problémát kell belőle csinálni!

2011. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"jelentem, nekem van a világon a legédesebb, legformásabb, legvagányabb kisfiam :)"


Jelentem, nekem is, meg gondolom a többi fiús anyának is :)

2011. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Én felpontozlak mert egyetértek veled!

Most 27hetes vagyok mindig kislányt szerettem volna a párom is kislánypárti,vettünk is kislány cuccokat dögivel,ugy is néz ki ,hogy kislány lesz 3db 4D-s uh és 2 orvos alapján,sokszor elgondolkoztam rajta mi lesz ha még is kisfiú lesz?

Csodálatos lesz,ö lesz a második (vagy az elsö:)) szerelmem,nem lehet babázni? ugyan lehet focizni,katonákkal játszani vagányan öltöztetni és nem kell annyira félteni mint egy lányt ha nagy lesz.

Mindennek megvan a maga szépsége a rozsaszin rucikat meg elteszem majd és vigasztalom a párom hogy legalább tovább viszi valaki az apukája nevét!


Hogy nem félsz azt mondani,hogy rossz hogy fiú lesz ,tudod mi rossz ha nem lehet valakinek babája vagy ha nem marad meg vagy nem lesz egészséges az ROSSZ!!!!!!!!!

2011. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

Te nem vagy normális....Vegyél egy öltöztetős babát, ha fésülgetni akarod meg rózsaszínbe bújtatni!

A "barátnője gyereke" ezsmefuttatásod meg végképp gisztustalan. Az a Te fiadnak nem ugyanúgy a gyereke lesz? Sajnálom szegáény kisbabát....És a leendő párját is....

2011. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Azt se tudom hogy szegénynek hogy kell megtörölni. Meg olyanokat olvasok hogy az jó ha húzogatják az nem jó. :S
2011. aug. 23. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!