Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes "munka", pénzkeresé...

Internetes "munka", pénzkeresés a neten. AWSurveys.com Fizetett már valakinek, hallottatok róla?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már valaki feldobta ezt a kérdést, de nem igazán válaszoltatok rá, talán most akad valaki aki ismeri és megosztja a tapasztalatait. Köszönöm.
2011. márc. 6. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. egy éve regisztráltam náluk, azóta két kérdőívet kellett kitöltenem. Ha ilyen tempóban haladok, 15 év múlva kapok is érte egy ezrest. Ez egyébként az összes ilyen jellegű oldalra igaz, ők bezsebelik a pénzt a kérdőíveztetőktől, de neked soha nem fognak fizetni...
2011. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem fizet egy csaló oldal! 1-2 embernek szoktak fizetni hogy legyen olyan aki azt mondja hogy igen is fizet és sok embert meghívjon aztán már neki se fizetnek! Én ezt olvastam sok helyen a netten. Régen én is foglalkoztam PTC-es oldalakkal de már meguntam.
2011. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!