Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már erről a...

Hallottatok már erről a termékről? Pelenkára szerelhető légzésfigyelő, illetve ők babafigyelőnek nevezik. Van valakinek erről tapasztalata, én még sose láttam ilyet, csak most egy hirdetésben. Ott ár is van,31990 forint.

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 20. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nem rossz,de én kezdetektől hason altattam a babám,bár gondolom lehet hátra is tenni,viszont amikor már forog,akkor hová teszed,a hajára?meg nekem túl drága is.nekem a 2 lapos megoldás tökéletesen bevált.nagyon nyugodt voltam tőle,megérte megvenni.
2009. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez is ilyen mobil.

Én hallottam már róla, de tapasztalatom nincs. Mi az angelcare-t választottuk.

2009. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan biztonságos, de tapasztalatom nincs. Jó nekünk a "hagyományos" bébiőr. Jobban megbízok benne és nyugodtabb vagyok.
2009. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 éve használjuk, teljesen biztonságos, forogni és hason aludni is tud a baba.

Viszont más oldalon tényleg megtalálod olcsóbban is.

2009. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Lemaradt, hogy nekünk Respisense van.

2009. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Mi épp ma kaptuk meg a respisense légzésfigyelőnket,amit a vaterán vettünk használtan 16500 forintért. /újonnan 30 ezer körüli ennek is az ára/. Ma már "abban" aludt a kiscsajom,és így sokkal nyugodtabb is vagyok. Hozzáteszem,hogy az ágyában is van légzésfigyelő,de mostanában elég sokszor alszik el kajcsi után kinnt a nappaliban,vagy épp mellettem az ágyunkban éjjel,és van,hogy én is elalszom vele együtt,és így nem kell azon paráznom,hogy nem tettem be az ágyába,ahol van a légzésfigyelője.... Mielőtt rátettem volna,megnéztük a párommal,hogy hogy is rezeg,ha figyelmezteti a babát a levegővételre,meg hogy milyen hangosan is riaszt,ha baj van,és eléggé meggyőző szerintem.. Engem nagyon megnyugtat,hogy mostmár van ilyenünk is,és nem kell azt nézegetnem fél percenként,hogy vesz-e a levegőt a kicsi....Azt azért hozzáteszem,hogy a hagyományos egyszer már berisztott sajnos nem tévesen,így lehet,hogy számomra/számunkra ezért is volt fontos,hogy ágyon kívül is figyelje valami..Amúgy ez a figyelő úgy működik,hogy ha nem vesz a baba levegőt 20 másodpercig,akkor berezegteti a hasát,majd ha a következő 5 másodpercig sem venne,akkor elkezd riasztani. A másik meg,ha megvolt a 20 mp. utáni rezgés,és a baba elkezd levegőt venni,akkor ezt ügye mi nem érzékeljük,viszont akkor a figyelőn elkezd a középső jelzőfény villogni,míg ki nem kapcsoljuk a készüléket,és így te is értesülhetsz,hogy mi is történt...

Most,hogy azért mi is körül néztünk,hogy hol olcsóbb ez,azt hiszem,hogy az expresszen,vagy a tesz-veszen még van használtan... Ja...és még azt hozzáteszem,hogy ez akumlátoros ez a készülék,és ha lemerül,akkor elkell küldeni postán,és küldenek egy másikat majd,ha jól tudom...vagy lehet,hogy csak feltöltik..nem tudom....majd kiderül... :) -és még meglehet nézni,hogy milyen is a töltöttsége,ha egy gyors gombnyomással megnyomod az oldalsó bekapcsoló gombját röviden...A fények mássága jelzi,hogy mekkora a töltöttsége az aksinak...


További jó babázást neked! :)

Üdv.,egy2.5 hónapos csodaszép baba anyuja :)

2009. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok...

Bocsi,de azt elfelejtettem írni,hogy azt amit belinkeltél,azt nem ismerem....

Viszont lehet,hogy ha rákeresel arra is a használt áruk között,lehet,hogy fogsz találni abból is.. Szerintem megéri,mert erre azért szerintem mindenki odafigyel,hogy ne legyen baja....

2009. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!