Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van, vagy ez normális?

Baj van, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok és olyan érzés van a hasamban mintha meg akarna jönni.
2011. okt. 26. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem vérzel és nem barnázol, nagy baj nem lehet, mindenesetre pihenj pihenj és ha nem múlik, azonnal doki!
2011. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallgass az elsőre. Nospát vehetsz be, segíteni fog. Nekem is nagyon sokat görcsölt és keményedett a hasam szinte végig. És már elmúlt egy éves :)
2011. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben ez gyakori. Főleg azokon a napokon, amikor egyébként meg kéne jönni. Tehát kb. négyhetente. Ne aggódj emiatt!
2011. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "mindjárt megjön" érzés teljesen normális. Nő, tágul a méhed, nyúlnak a tartószalagok, azt érzed. Semmi gond. :-)

Üdv: két gyerek és egy 7 hetes pocaklakó anyukája

2011. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az előzőekkel. Az első trimeszterben ez teljesen normális, én is majdnem a 12. hétig éreztem így. Utána elmúlik és lesz más bajod :)
2011. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!