Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lepjem meg a barátnőm?...

Mivel lepjem meg a barátnőm? Holnap jönnek haza a babával.

Figyelt kérdés

Először is elnézést kérek,azért ide írtam ki a kérdésem mert itt sok anyuka van és talán tanácsot,tippet is tudna adni a saját tapasztalatával.

Ma délután kitakarítottunk nekik,lufikat tettünk fel,fali dekorációt ragasztottunk a kiságy fölé,vettem neki egy nagyon édes plédet amit még amikor terhes volt akkor mondtam neki hogy majd megveszem,üdvözlő kártyát.A függönyt kicseréltük,párom berakta nekik a légzésfigyelőt(tőlünk kapták kölcsön,de a férje még nem tette be),a baldahint is fölraktuk,holnap reggel viszem a lepedőre festett kis üdvözlő szöveget,az ajtóra kiteszünk üvegfestékből "Isten hozott kis Balázs" feliratot.Ha összejönne még holnap nézek neki babás függönyt amit kiöblítenék és föltenném.A párja vesz neki virágcsokrot és nem tudom mit fog még kitalálni.Mikkel lehet még meg lepiket okozni?


2011. okt. 26. 20:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ma sem jöhettek még haza mert magas lett a vérében valamilyen érték :((((

Naaa majd holnap (remélem)!!!!!

Ja és férje megkért hogy legyünk jelen mikor haza érnek,úgyhogy az egyik válaszoló aki írta hogy a pihenésre és fürdésre (vagy nem emlékszem pontosan hogy írta)vágyik megcáfolták!!!Örülök neki!!:)

2011. okt. 28. 20:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is örültem, mikor jöttek látogatni :) De! Amikor hazaértünk az első dolgom a konyhába vezetett és állva ettem a fazékból merőkanállal :) aztán kipakoltam, beraktam egy mosást, és vagy 20 percen keresztül álltam a zuhany alatt. Nyugodtan várjátok otthon őket, ha hazaértek, egyetek együtt, hagyd hogy elmesélje, miket élt át, aztán hagyd pihenni őket :) Aranyosak vagytok, hogy ilyen szeretettel várjátok haza a barátnődéket.
2011. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ma jöhetnek haza!!Kb. 1 óra és itthon lesznek :)))
2011. okt. 29. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!