Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivitelezhető a magán és...

Kivitelezhető a magán és sztk-s terhesgondozás párhuzamosan?

Figyelt kérdés
Magán terhesgondozásra kezdtem el járni, mert mikor még nem volt orvosom be kellett mennem az ügyeletre vérzés miatt. Az ügyeletes nagyon szimpatikus volt, ezért elkezdtem hozzá járni a magánrendelőjébe. Viszont ő nem tud beutalót adni egy csomó vizsgálatra, ami magán úton nagyon sokba kerülne, így arra gondoltam,hogy az SZTK-ba olyan dokihoz járok aki már idősebb és nem vállal szülést. Szerintetek kivitelezhető, hogy az sztk-s orvos ad így beutalókat? Vagy ilyet nem szívesen csinál senki? A magán dokira nem sajnálom a pénzt, belefér, viszont fizetem a TB-t évek óta, és nem akarok fölöslegesen pénzt kiadni államilag támogatott vizsgálatokra, aminek ugye ilyenkor jobb helye is lenne! Érdekel a véleményetek! Remélem érthető voltam.
2011. okt. 27. 13:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én dokim simán megoldja úgy, hogy mielőtt mennék hozzá rendelésre, felhívom,hogy milyen beutaló kellene, ő a kórházban kinyomtatja nekem és elhozza a magánrendelésre!
2011. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!