Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos napi 3*2 tablettat...

Az orvos napi 3*2 tablettat irt fel a duphastonbol, mivel mar volt 2 vetelesem. Nem sok ez az adag, nem artok a babamnak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 5 hetes.Ettol ugye megmarad a kisbabam?Nem is tudom mi lenne ha ezt is elveszitenem,valahol legbelul nem tudom miert erzem,hogy nem lesz baj de azert felek.Meg nem voltam dokinal,felek elmenni,nehogy korai legyen es,azt mondja nem latja.Mikor menjek,szeritetek?
2009. máj. 4. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyógyszer a baba megtapadását segíti elő és nem árt neki, tehát emiatt nem kell izgulnod.

Én is túl vagyok már egy vetélésen. A második terhességemnél a 7. héten mentem dokihoz uh-ra (előtte csak ún. megtartó gyógyszert irattam fel vele, amikor kiderült a terhességem). Korábban nem mertem uh-ra menni, mert akkor még nem biztos, hogy van szívhang és ha azt nem hallottam volna, akkor azért idegeskedtem volna...


33 hetes ikres kismama

2009. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem voltal meg dokinal akkor ki irta fel a duphastont?Nekem is volt egy vetelesem a tavaly es en is ugyanannyit szedek mint te,mar 26 hetes vagyok.Egyebkent nem attol marad meg a baba hogy szeded,mert akkor minden baba megmaradna,ha baj van ugyis elmegy.A duphaszton csak a megtapadast segiti es nem gyogyitja ha valami baja van.En a tizenkettedik het utan kezdtem a laborvizsgalatokat,de persze elotte elvegeztettem egy csomo olyan vizsgalatot ami esetleges valaszt adhatott a veteles okara.
2009. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!