Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen nem fáj a...

5 hetes terhesen nem fáj a cicim és nem járok sokat wcre! Júliusban volt egy vetélésem, akkor sem voltak tüneteim. Félek, nehogy megtörténjen megint! Van miért aggódnom, vagy lehet ez normális is?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Biztos nem lesz semmi baj. De tudod ezt fejben kell eldönteni. Csak pozitív dolgokra gondolj, és akkor vonzani fogod a jó dolgokat. Én kívánok nektek jó egészséget, nyugalmat és minden jót! Vigyázz magatokra. Kellemes Ünnepeket! :)
2008. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs miért aggódnod! Én sem vettem észre hogy terhes vagyok az ötödik hétig! Sem mellfeszülés, sem gyakori pisilés, sem hányinger, tehát semmi! Meg is lepődtem, amikor pozitív lett a terhességi tesztem! A hetedik héttől kezdett hányingerem lenni, a nyolcadiktól mellfeszülés és a tizedik hét után kezdett gyakori pisilési ingerem lenni.

Szóval ez mindenkinél máshogy jelentkezik. Nem törvényszerűek ezek a tünetek.

2008. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pedig már az elejétől volt gyakori pisilés, mellfeszülés, és még sok terhességi tünet, és ennek ellenére a 10 héten elhalt z embrió. Ne aggódj, ez nem jelent semmit ha nincs tünet, majd később megjön, és próbáld magad kímélni, ne idegeskedj, és gondolj csak arra, hogy minden renden lesz, és csak tusolj, ne igyál alkoholt, ne dohányozzál, és szedjél vitaminokat, illetve folsavat.
2008. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!