Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi vagyok. 6 hetes vagyok...

Pécsi vagyok. 6 hetes vagyok és még nem választottam magándokit! Két orvost ajánlottak:Dr Várnagy Ákos/klinika/ Dr. Labossa Gusztáv /megyei kórház/ Melyiket válasszam? Melyik kórházban jobb szülni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segitségeket!
2008. márc. 17. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 hetes (szintén pécsi) kismama vagyok. A két orvost, akit írtál, sajnos nem ismerem; de én a Megyeibe járok. Az orvosom Dr. Varga Tamás, teljesen meg vagyok vele elégedve (orvosilag és emberileg is)! Amúgy a Megyeit is csak dicsérni tudom!

Ha van kérdésed, emailben tudok válaszolni.

2008. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia én vidéki vagyok de Pécsen fogok szülni a megyeiben.

A Dr.Labossához járok magánrendelésre és remélem nála fogok szülni is. Én teljes mértékben meg vagyok elégedve vele nyudodt szívvel tudom ajánlani neked is! De neked kell eldöntened, még az elején vagy a terhességnek ha nam szimpatikus a doki nyugodtan átmehetsz másikhoz. Szerintem a megyei kórház sem rossz, nem kell órákat várni a vérvételnél sem. Boldog babavárást!

33 hetes kismama

2008. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia .én vidékről járok Pécsre a Várnagy dokihoz.Nagyon merem ajánlani.a legmesszemenőkig mindenben segít és nagyon emberséges.És persze jó orvos.Messze van Pécs de akkor is utazok. Megéri
2009. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!