Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggodom a baba miatt! Nem...

Aggodom a baba miatt! Nem érzékeny már a mellem, ha meg nyomom akkor sem. Miért van ez? Lehet baj van a babócával? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Erős görcs nincs,sem vérzés.Meg is vagyok fázva,ugye nem lesz baja?Semmit nem vettem be,csak tea,negro.15 hetes vagyok.
2008. márc. 18. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem nincs semmi baj. nekem ugyanez volt, de már hamarabb elmúlt a mellfeszülésem, olyan 10 hetesen, én is megijedtem, elmentem UH-ra és kiderült, hogy semmi baj, ott mocorgott a babóca. Szóval szerintem a mellfeszülés, fájdalom nem kell, hogy tartós legyen, azóta már többször megint előjött, aztán elmúlt. nekem a hányingerem is 10 hetesen azonnal elmúlt.

A lényeg ne izgulj és menj el UH-ra, mert akkor végképp megnyugszol, hogy nincs semmi baj.

Jó babavárást!

2008. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,megyek csütörtök este.Neked is jo babavárást!
2008. márc. 18. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem egyáltalán nem volt érzékeny a mellem, viszont vérzéstől kezdve minden elővett engem. Nem hiszem hogy emiatt gond lenne a babával, vannak tünetek amik elmúlnak, aztán előjönnek mások... 35 hetes kismama
2008. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nekem amikor nőlni kezdett a cicim csak akkor fájt.Utána nem.Most néha,ha fázik,vagy amikor meg kellene jönnie akkor érzékenyebb.Amúgy nem.Én is fel vagyok fázva mindig.Alulról szoktam meleg párnát(zselét)berakni.Az segít.A barátnőm végig fel volt,neki adtak később kúpot.16hetes kismama.
2008. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!