Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok, és férenyelte...

16 hetes vagyok, és férenyeltem a vizet, aminek az lett a következménye, hogy köhögőrohamot kaptam. Közben éreztem, hogy nem tudom tartani a pisit. Egy kicsi jött ki. Ez természetes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Vagyis kismamáknál előfordul inkontinencia,de később szülés után visszaáll a "rend" :-)
2009. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Természetes,mert a baba ha úgy fekszik alapban kispárnának tekinti a hólyagodat,így nehezebb visszatartani a pisilést.
2009. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem korai? Igaz, ahhoz képest nagy a pocim, de annyira nem nyomhatja...nem?
2009. máj. 5. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem nyomhatja!A babád már 15-20 dkg között mozog,ez már súly a húgyhólyagnak.Én most vagyok 19 hetes,de van olyan,hogy menni alig bírok,mert a teljes 25 dkg-ja a fiamnak a hólyagomon van.A reggelekről ne is beszéljünk,akkor mindíg ott van.Szóval,csak rosszabb lesz.:)))


második

2009. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Igazuk van az előttem szólóknak, tapiból tudják . Ha a babád épp a hólyagododon fekszik , az okozhat ilyen dolgokat, hiszen akkor a hólyag állandó nyomás alatt van. Nekem néha belső nyomás is volt, akkor a hüvelyemnél volt "nem kellemes" az érzés; de ez is természetes ilyenkor.


36 hetes km

2009. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!