Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok.55 kg-mal...

28 hetes vagyok.55 kg-mal indultam. Most 64-65 vagyok. Ez sok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt nézem,hogy igazából most fog a súlyod gyarapodni jelentősen,akkor sok.Próbálj meg kevesebb szénhidrátot(fehér lisztből készült pékáru,édesség,cukrozott italok,fehér rizs,krumpli,banán,szőlő,aszalt gyümölcsök) enni és naponta többször enni kevesebbet.Én diabétesz miatt diétázom,neked természetesen nem kell,de én például eddig 4 kilót híztam csak és 35 hetes vagyok,miközben a babám kb. 3 kilós.Nekem ezt szénhidrát szegény diétával sikerült elérnem,amit neked nem kell szigorúan venned úgy,mint nekem,de ha odafigyelsz az étkezésedre,akkor nem fogsz sokat hízni és el tudod kerülni a magas vérnyomást,a magas pulzust,a lábdagadást,a fulladást és ehhez hasonló kellemetlen dolgokat,ráadásul ezzel a babának is jót teszel,nem csak magadnak!
2009. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 30 hetesen 14 kg-t híztam.(Mondjuk ez alkati kérdés is, nekem nem nagyon látszik..) igaza van részben az előttem szólónak is, hiszen a sok cukor, szénhidrát nem tesz jót . Van aki diétával ügyeli a súlyát. Én nem voltam sose kitartó ezekben , meg igazából az édesség a mindenem :)) ; de próbálok odafigyelni így a terhesség végére a dolgokra. Pl.csokit reggel majszolgatok inkább , volt olyan időszak, hogy este felkeltem "enni" , akkor mindig volt egy kis magocska nasinak (pl. pisztácia) , ami ugyan olajos, de inkább ez , mint 5 szelet csoki.Figyelek , hogy naponta többször , de keveset egyek , legyen ideje a szervezetemnek megemésztenie a tápanyagokat.

Mostmár tök jól vagyok, lassan a terhesség végén , és nem híztam sokat rá , max. 2-3 kg-t.


37 hetes kismami

2009. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a Választ mindkettőtöknek! :)
2009. máj. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!