Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy 13 hetes...

Az normális, hogy 13 hetes terhes vagyok 84 kg-ról indultam és még semmit nem híztam? De a baba szépen nő, minden rendben eddig! (koppp kopp)

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hova akarsz hízni? örülj neki hogy így van, de majd biztosan fogsz később. az elején azok kezdenek el hízni akiken nincs egy deka felesleg se, vagy mlg ők se.
2009. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így normális. Mert ha jól gondolom, akkor van rajtad súlyfelesleg. Örülj neki, és azért vigyázz a hízással!

Én is 81 kilósan kezdtem az elsőt, 10 kg-ot híztam.

Most a 2-at 69 kg-ról kezdtem, és már 6 kg-ot híztam. Gondolom azért, mert kevesebb súllyal indultam, + jobban odafigyeltem a kajára is.

2009. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja...19 hetes vagyok, eddig a 6 kg hízás
2009. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!én 14 hetes vagyok és még énsem híztam egy dekát sem.de a baba szépen fejlődik.szóval ne aggódj.
2009. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj!

Nem írtad, hogy hány kg vagy, de a barátnőm kezdte a terhességét kb 15 kg súlyfelesleggel, neki mondták is, hogy nem igazán kellene híznia, mert van rajta tartalék, amiből a baba táplálkozhat. Magas volt a vérnyomása, rossz a cukra, dietetikushoz küldték, semmit sem hízott szülésig és nála épp ez volt a jó, legalábbis ezért dicsérte a doki. Szüléssel ledobott 8 kg és így került be már az ideális súly tartományba, azóta is nagyon vigyáz arra, hogy ne menjen vissza. A babája 3,5 kg-mal egészségesen született.


Egyébként én a 2. babámat várom, a 12. hétben vagyok és még én sem híztam (nem bánom, állítólag ilyenkor még egyáltalán nem kell). És mindezt úgy, hogy rajtam tartalék nincs, 179 cm-hez vagyok 63 kg és ez is izomban, mert még most is sportolok, amit szabad. Nekem azt mondta a doki, hogy természetesen diétáznom nem kell, de csak amiatt, mert nincs tartalékom nem kell 15 kilónál többet híznom, ha nem vizesedem. (Ha 15-öt híznék vizesedés nélkül, már abból is maradna felesleg, mert az előző babám négy kilósan született és így is összesen 10 kg ment le a szüléssel, szóval ettől több most sem fog lemenni szerintem).

2009. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!