Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baja lehet a babának, ha...

Nagy baja lehet a babának, ha most a páromtol elkapom a náthát?

Figyelt kérdés
Probálok vigyázni,még puszit se ad a párom,csak nehogy elkapjam.Mi a teendő ha mégis beteg leszek?29 hetes vagyok.
2009. máj. 6. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki ki tudja védeni, hogy a 9 hónap alatt el ne kapjon bármiféle enyhébb esetleg súlyosabb fertőzést. A babák odabent jól védve vannak, a te immunrendszered védi őt is. Egy nátha még nem olyan súlyos betegség, hogy ártson a picinek. Persze ezzel nem azt mondom, hogy muszáj elkapnod.. :)))) Ha beteg leszel, az a fontos, hogy ne legyen magas lázad, mert az tényleg nem tesz jót a babának. A nátha tüneteire meg szedhetsz homeós Oscillococcinumot, ami immunerősítő is. Lázcsillapításra jó a Panadol.
2009. máj. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, a náthától nem lesz bajod.Lázra vigyázni. Szerintem is hoemopátiás bogyók+ sok sok c. vitamin (csodákra képes!) + sok folyadék.

A panadollal csinyján . Megoszlanak a vélemények róla, van olyan nődoki, aki kifejezetten megtiltja a szedését terhesség alatt. Inkább algopyrin. Ha fáj egy kicsit a torkod is ,lakkor szopogató tabi.(tantum verde)


27 hetes kismami

2009. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz, nyugi.Csak arra figyelj hogy ha lázad van, akkor azt csillapítsd, egyébként házi módszerekkel ki tudod magad kúrálni, nem kell gyógyszer.Jobbulást.
2009. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A náthától nem lesz baja, de a gyógyszertől amit szedsz rá lehet. Antibiotikumot tilos.

Egyébként nem biztos, hogy elkapod. Én a 9 hónap alatt egyszer sem voltam beteg, pedig körülöttem mindenki állandóan. Ráadásul én is mindig mindent el szoktam kapni azonnal. De akkor nem, érdekes. Hallottam olyat, hogy a magzat védi az anyát.

2009. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!