Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor 1 kismama dolgozik,...

Amikor 1 kismama dolgozik, akkor munkahelyén érzi, hogy gyerek pocakjában rúg mozog?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 19:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Előző nem szándékosan irok így,el kell fogadni.Milyen érzés amikor,kismama dolgozik szülésig és gyerek elkezdi pocakba csinálni?
2011. nov. 3. 13:53
 22/25 anonim ***** válasza:
84%

"Nem tudok betelni pocak látványába szeretem kismamákat."


nekem ez már nem tűnik egészen normálisnak...

2011. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
igen igazad van,nem normális tőlem.
2011. dec. 23. 17:29
 24/25 anonim ***** válasza:
63%
Neked valamilyen mentális problémád van? Netán sérült vagy?
2012. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, kedves utolsó hozzászóló, versenyescsávó "üde színfoltja" volt a terhesség kategóriának. Többször én is megkérdeztem tőle, hogy esetleg van-e valamilyen "libbenése", de valamiért mindig törölték a hozzászólásomat.

Amúgy versenyescsávó, te itt vagy még az oldalon, mert olyan rég olvastam tőled "értelmes" kérdést, bár én már azóta a baba részleget olvasgatom...

2012. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!