Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lányos anyukának lenni?

Milyen lányos anyukának lenni?

Figyelt kérdés
Mi most várjuk az elsőt és úgy néz ki hogy nunis lesz. Én mindíg fiút szerettem volna, de mikor babás lettem kb. 1 hónap múlva átállt a gondolkodásom lányosra. Tiszta para voltam nehogy fiú legyen. Érdekes.... Ezek az anyai ösztönök.. =)
2009. máj. 6. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem van már egy 5 éves lányom, és jó. Most is terhes vagyok, és most is azt mondták, hogy úgy néz ki lány. 17 hetesen mondták. Neked mikor? Én még nem merem teljesen elhinni. Azt mondták kinőhet még a kuki... :)

De a kérdésre vissza térve, jó lányos anyukának lenni, este össze bújni, mesélgetni csajos dolgokat csinálni, együtt menni wc-re, nagyon jó. Nekem már a fiú lenne furi. Egy anya lánya kapcsolat szerintem mélyebb mint egy anya fia, bár a fiúk azt mondják anyásak... ki tudja... :)

2009. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a 17. héten mondták. Azért még nálunk sem 100 százalék. Még várunk a rózsaszín dolgokkal. De most már én is úgy érzem hogy csak az lehet. =)
2009. máj. 6. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

mi valahogy mindig azt hittük, hogy nekünk CSAK fiunk lehet... hát most van egy tündérhercegnőnk :D

Nem nézettük meg a nemét, meglepi lett a szüléskor. Azóta, hogy először a szemébe néztem, el sem tudom képzelni, hogy ne ő legyen a gyerekem - pláne, hogy egy fiú legyen lány helyett...

A férjem a saját bevallása szerint első pillanatban csalódott volt, de mire hazahoztuk a kh-ból, már fellángolt a nagy szerelem, és tart a mai napig :D

7,5 hós a kiscsaj, de az apját egyetlen pillantásával képes levenni a lábáról.

2009. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 lányom van. Egy 13 és egy 1 éves! Mind a 2x éreztem, hogy lányom lesz:) Nagyon szeretek lányos anyukának lenni:):) Nagyon jó a kapcsolatom a nagyobbikkal, remélem a kicsivel is jó lesz:) nem tudnám elkpzelni, hogy fiam legyen.

A párom is szerelmes a lányokba, és a lányok is az apjukba:)

A testvéreimnek fiaik vannak(6 fiú).Úgy hogy van a családban elég fiú.:)

Boldog babavárást:)

2009. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!