Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babát várva, a rosszul...

Második babát várva, a rosszullétek közepette hogy oldjátok meg a hétköznapokat, a nagyobbik gyerek ellátását?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora nagyobbik gyerekre gondolsz?
2011. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
szia, én annyira rosszul voltam hogy felkelni sem tudtam. Szerencsére anyuék közel laknak, sokat vitték át magukhoz a nagyot, én sehova sem tudtam szinte menni. Csak akkor voltam nyugodt, ha a wc közelében voltam. Te nagyon rosszul vagy?
2011. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 éves a kisfiam, most kezdte az ovit, de a héten itthon volt 39 fokos lázzal.Nagyon rosszul vagyok, doki azt mondta, hogy kiszáradáshoz közel. Pedig iszom, enni alig tudok, jártányi erőm sincs, két órán át veszem rá magam, hogy letusoljak.Sokat hányok.Nagyon gyenge vagyok..próbálom magam összeszedni. Elkeseredek néha, hogy csak én vagyok ilyen "béna"..segítségem nincs sajnos. Páran tudják a babát, de eszükbe se jut,h segíteni kéne én meg nem mondom..
2011. szept. 11. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

2,5éves volt a nagyfiam és nagyon nehéz volt.pont rájött az anya mondókázzunk.hányingerek közepette gondolhatod mennyi kedvem volt mondókázgatni.volt hogy egésznap csak feküdtem, szerencsére megértő volt a kicsim, sokat "pihent" velem.kitartás ,pár hét és jobban leszel.

sok boldogságot

2011. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!