Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Depis hangulat? Természetes?

Depis hangulat? Természetes?

Figyelt kérdés
Néha van egy egy nap amikor olyan depisnek érzem, kicsit befordulok.Aztán a másik nap meg már nem.Hol így érzem magam, hol úgy.Másnak is ilyen ingadozó a hangulata?22 hetes kismama
2009. máj. 6. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is rettentő depis vagyok, nem igazán úgy mutatok egy kismama, de nekem a párom is rátett nem is egy lapáttal... megcsalt a drága...

Szerintem ez az hangulat ingadozás amúgy a terhesség alatt akár felhőtlenül boldogságban is telik, akkor is vannak hangulat ingadozások. Egy barátnőm, már nagyon nagyon vágyott a babájára, mindenük megvolt, mindenük, és amikor kiderült, hogy terhes, rá nem is olyan sokára, olyan világ vége hangulata volt, és nem tudni miért. De aztán elmúlt, és jött a rózsaszín felhő...

2009. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Valamilyen szinten "normális" dolog ez a hangulatváltozás; csak nehogy aztán tartós legyen...Próbáld lekötni magad valamivel. pl. főzés, séta, olvasás, tv, gyerekruci válogatás, pörgősebb zene hallgatás... bármi , amiben találhatsz egy kis nyugalmat , pozitív energiát. Nagyon sok kismami befeléforduló lesz ilyenkor, ezt nem szabad "kivárni"! Örülj a babának és beszélgess hozzá; én van , hogy főzés közben is beszélgetek vele./ha egyedül vagyunk :)/ No, meg valljuk be , nekem ez a netes írogatás is pici "elterelés" :)


37 hetes kismami

2009. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős amit írsz. Mikor befordulok, akkor durcázok, nem lehet hozzám szólni. A párom szokta kérdezni, hogy mi a baj, én meg azt szoktam válaszolni, hogy "minden és semmi". Mert tényleg nem tudom mi bajom olyankor. Szerencsére csak 1 napig tart, aztán vagy 2 hétig nem jön elő.

26+6 hetes kismami

2009. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!