Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tesztelnél, ha a helyemb...

Mikor tesztelnél, ha a helyemben lennél? (a kíváncsi teszt-lesők kérem kíméljenek, feleslegesen nem szeretnék teszteket pocsékolni, csak ha már van rá egy csepp esély, hogy jelezhet valamit)

Figyelt kérdés

Utolsó mensi ápr 12, május 11-re (+- 1 nap) nem várom.

Kalkulátorok alapján kb 26-27-én lehetett pé.


Ha sikerült,melyik lehet szerinted a legelső nap,amikor már mutathat valamit egy teszt?

Annyi félét olvasni,hogy pl beágyazódás kezdetétől már elvileg mutathat,és a beágyazódás pedig pé után 6-12 nap történik valamikor....


2011. máj. 3. 09:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
Aznap, amikor meg kellene jönnie.
2011. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem mindhárom babánál az elmaradt mensi napján már erős pozit mutatott(kétszer reggeli, egyszer meg délutáni vizeletből).

Sima legolcsóbb 25-ös tesztcsíkok voltak (rossmannos).

2011. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is a mensi napján tesztelnék.
2011. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én őszintén megmondom, nem spóroltam a teszteken! Kb. 15-öt csináltam. Igaz, első hónapunk volt, lehet,ha a 6. lett volna, akkor már csínnyán bántam volna vele.

Én nemvárt előtt 6 nappal csak úgy (nem remélve tényleg semmit) ellőttem egyet. Egy perc múlva nega, otthagytam. Este ránéztem, nagyon halvány 2. csík. Két nap múlva,tehát mensi előtt 4 nappal délutáni pisiből 3 teszt is halvány pozi, időn belül! És aztán minden nap ellőttem egyet,hogy erősödik-e! Szerencsére igen!

Szóval én tesztelgette,mint a hülye!:) Nem mondom,hogy csináld te is ezt, szimplán leírtam, hogy én nem bírtam volna ki a nemvártig!

De ha te tutista vagy és nem szeretnél csalódni, akkor valóban várd meg a nemvárt napját!

2011. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kíméletesn:

"csepp" esély 7dpo-n van.

a kimaradást követő első napon "nagy" a valószínűség.


te döntesz.

számolj azzal is, hogy halvány pozitív teszt idő előtt (pl. 7dpo-n) még lehet időben megérkező menszesz.

2011. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legkorábban a nem várt napján érdemes,a dokim szerint egy héttel utána,de szerintem nincs ember,aki azt ki tudja várni:)
2011. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szia!

Mi nagyon régóta vártuk ezt a Picit, és nagyon sokszor csalódtam, így megfogadtam, hogy nem veszek tesztet. Az elmaradt után egy héttel mentem orvoshoz, aki nem látott semmit, csak valószínűleg meg fog jönni... De kiharcoltam, hogy elküdjön laborba, mert mégis csak az a legtutibb! És persze pozitív lett! :)

Úgyhogy kitartás!

28 hetes kismama

2011. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt előtt egy héttel teszteltem először, és halávny pozitív lett 3 teszt is. Ez így maradt egy hétig, majd egyre erősödött a csík. A beágyzódás előtt is van már hcg hormon a vizeletben, ezért mutathat a teszt már előtte is terhességet. Ezt valamelyik teszt használati utasításáan olvastam.
2011. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nemvárt előtt 1 héttel már halványan pozitív volt. Az orvosom azt mondta, hogy csak a szerencsén múlt, hogy ilyen hamar annyi HCG termelődött, hogy az kimutatható lett a teszttel.

Ha mindenképpen biztosra szeretnék menni akkor én a nemvárt napján, reggel tesztelnék.


Szorítok!

2011. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 10 nap kimaradás után teszteltem, előbb nem, reménykedtem, hátha megjön.
2011. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!