Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvagyok keseredve! 32 hetes...

Elvagyok keseredve! 32 hetes vagyok es megint etvagytalan vagyok mint a terhessegem elejen, mitol lehet ez? Mas is jart igy ennyi idosen?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret furdalasom van mert nem eszek eleget.Felek ha kicsimnek baja lesz tole.Van valakinek otlete h hogyan hozhatnam vissza az etvagyamat?
2009. máj. 6. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

gyümölcs?

csoki?

hamburger?

valamit csak kívánsz :))))

nyugi....majdcsak megkívánsz valamit!

étterem??

2009. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Furcsa de most a limonaden kivul semmit nem kivanok.

Volt egy gyumis korszakom,egy csokis nem regen,de most mar az sem.A gyorsettermi kajatol mar a terhesseg ota rosszul vagyok,foleg a pizzatol.Egy ideig a sajtburger az bejott.

Szoval ez van.

2009. máj. 6. 18:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudod mit?Elmegyek a boltba es megveszem amit megkivanok:)
2009. máj. 6. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont 32-35 között nem nagyon ettem, a súlyom is stagnált, volt hogy fogytam. Én annak tudtam be hogy nagyon kevés volt a gyomromnak a hely, nem kell erőltetni ami nem megy.


Aztán pocak leszállt 35 körül, és újra lett hely.

Próbálj meg keveseket enni többször, de ne aggódj ha nem nagyon megy, elveszi a bébi ami kell neki.

Én is aggódtam, elmentem egy soron kívüli UH-ra 36 hetesen, hogy nem ártott-e neki. Hát nem :)

2009. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így volta pár napig, de rendeződött a dolog most már van étvágyam rendesen. Nyomja a picur a gyomrod szerintem. 32+5 pocakos:)
2009. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem teljesen igazuk van az előttem szólóknak. Nyomja a picúr a pocit :) Érdemes kevesebbet , de többször enni. Én most abban az időszakban vagyok, amikor már "véégigettem" mindent amit szeretek , de még mindig nem tudom mit is ennék igazán ?:) A pizza az egyetlen , amit mindig meg tudok enni :)


37 hetes kismami

2009. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nagyon koszi a valaszokat!

Epp most beszeltem Anyukammal(kulfoldon elek es nem tudok mindig beszelni vele) es o is ezt mondta mint ti.

Meg egyszer koszi!

Szep babavarast nektek.

2009. máj. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!