Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek tetszik a...

Kismamik! Nektek tetszik a Benett név?

Figyelt kérdés
Még nem tudjuk,hogy milyen nemű lesz a babánk,de ha fiú,erre a névre gondoltunk a párommal?Szerintetek szép?
2011. nov. 3. 18:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

nekem sem tetszik bocsi, de ahogy már irták izlés kérdése...ha nektek tetszik az a lényeg...

amugy tényleg eléggé tucatnév lett, ahogy a régi magyar nevek is. leginkább a Zalán és Zsombor jut eszembe még mint tucatnév:) majd az oviban isiben minden névből minimum 3lesz szerintem:)

2011. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Így fogják hívni a kistesót. Már csak második név kellene mellé :)
2011. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Nekem sem tetszik... :) de ha neked tetszik, akkor ne hallgass másra. Az meg, hogy a Balázs fiát is így hívják, egyáltalán nem számít. Hiszen, előtte is volt már Benett gondolom :) Ő a te babád lesz egy más egyéniséggel! jó babavárást!
2011. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok!

Mindenkinek boldog babavárást!

2011. nov. 3. 19:01
 15/30 anonim ***** válasza:
56%

7. vagyok

Köszi! Rákerestem "Balázsra" a neten.

TV-nk nincs, rádióból a Bartókot hallgatom. Ilyen "elvetemült" vagyok. :o) A legtöbb "sztárt" sajna nem ismerem. De még fejlődhetek... :o)

2011. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nekem először tetszett, de azóta már vagy 150-szer hallottam, annyira felkapott név lett, és így nekem elcsépelt. Tipikus Zétény, Zalán, Zsombor, Botond, Benett, stb. stb. Valaki felkapja, elterjed, és utána minden gyereket így hívnak. Valahol ez nem gáz, régen a Gábor és a Péter volt ilyen, és senkinek sem szúrt szemet, nyilván ez sem fog.

Az biztos, hogy csak ezért nem mondanék le róla. Ha tetszik, hajrá!

2011. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
24%
nem tudom, ki az a Balázs, de ilyen -ett végű nevet fiúnak adni, hát... a következő fiad meg Zsanett lesz?
2011. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

KEDVES UTOLSÓ!

Következő fiam nem lesz,mert a 3.gyermekemet várom,és már van 1 fiam és 1 lányom is.A fiam PATRIK!!!!!!!

A kislányom pedig TIFANI!

2011. nov. 3. 20:16
 19/30 anonim ***** válasza:

Olyan nevet soha nem találtok, ami mindenkinek tetszene.

Nekem nem tetszik, ráadásul eléggé tucatnév lett, amivel nekem az a bajom, hogy elég hülyén fog hangzani pár év múlva amikor szólsz a fiadnak, és a fél játszótér odacsődül mert mostanában minden kisfiút Benettnek, Zsombornak, Bencének vagy Bálintnak hívnak.

De ha nektek tetszik és nem zavar, hogy olyan gyakori, akkor nyugodtan adjátok ezt a nevet a gyereknek.

2011. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon nehezen találtuk ki ezt a nevet,gondolkodtunk még a Milánon,vagy a Márkon is de ez lett a befutó.
2011. nov. 3. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!