Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már, hogy elszámolták az...

Volt már, hogy elszámolták az időt, vagy később fogant a baba? Szept 14-én volt meg utoljára és nincs még szívhang. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 20:15
1 2
 11/16 karina1111 ***** válasza:
Vannak ijesztgetős dokik sajnos, tényleg menj el egy másikhoz is, én is kettőnél voltam, és csak a második nyugtatott meg.
2011. nov. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én lecserélném a dokit. Menzesztől számítva 7 hetes vagy, ha a két hetet nézzük ami a fogantatási idő a baba max 4-5 hetes. Én is majdnem 7 hetesen mentem dokihoz és csak egy 3mm-es petezsákot látott....Nem ijesztgetett nekem egy hónapot kellett várnom addig rám se nézett. Mondta szedjem az elevitet. Akkor azt mondta max 4 hetes terhesség. 1 hónapra rá már egy 22mm-es babám volt szívhanggal mérete alapján 9 hetesnek felelt meg.


Lesz szívhang. Van akinek 7hetes babánál lesz először szívhang,neked az még kb 2 hét. El ne vetesd ha ma se talál szívhangot.. Legyél türelmes.

2011. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Persze, van olyan, hogy később van ovuláció, később fogan a baba, ekkor nyilván később van szívhang is.

A fogantatástól számított 4 hetes terhességnél VAN szívműködés (ez elvileg a menzesztől számított 6 hetes terhesség, de ha később volt az ovuláció, ténylegesen még nincs 6/4 hetes), természetesen egy régi elavult UH-készülék nem biztos, hogy ki tudj mutatni.

Elképzelhető, hogy 1-2 héttel később volt a fogantatás.

2011. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Másik doki ultrahangozott tegnap reggel, de az is megerősítette a dokim véleményét, hogy nem él és a méretei alapján már kéne életjelnek lennie és a szikhójag túl nagy ez nagyon nem jó. Sürgősségi vérvételből kimutatták, hogy ellenanyagot termel a szervezetem a baba ellen, nem volt mit tenni, sürgősségi beavatkozással meg is műtöttek. 7 en voltunk a kórteremben, 6-16 hetesek akiknek elhalt a magzata. ,,valami van a levegőben,, ezt mondta az osztályos orvos, mert ennyi és ilyen nagy időeltéréses elhalást még nem tapasztalt.
2011. nov. 5. 07:31
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom :-((((


Esetleg újabb terhesség előtt nézesd meg magad immunológussal. én is ellenanyagot termeltem a baba ellen, de gyógyszerrel most van egy egyéves kisfiam. a gyógyszert csak a terhesség alatt és előtte pár hétig kellett szednem. hátha el tudod kerülni az újabb tragédiát.

2011. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.
2011. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!