Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kávét iszol naponta és...

Milyen kávét iszol naponta és mennyit? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy cukros, akkor 3 az 1-bent szerintem ihatsz, szinte nincs koffein tartalma, persze a leggyengébbnek.
2011. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én végig mindennap ittam 1-2 rendes főzött kávét sok tejjel.Időben született egészséges baba.

Mondjuk hozzátartozik,h előtte ennek a mennyiségnek a sokszorosát,mert nagyon szeretem a kávét:D

2011. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kb. másfél kicsi csészével szoktam inni, tej nélkül, cukorral, több részletben. Néha 1-1 3 az egybent is.
2011. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3in1et iszom reggel egyet. 22 hetes vok :)
2011. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok.

Az elejétől fogva iszok napi 2 kávét.

A reggeli kávé az normál kávé (rengeteg tejjel higítva és kb egy óra alatt kortyolom el)


Aztán délben jön a második, kb egy negyed vagy egy fél adag, szintén sok tejjel higítva lassan elkortyolva.


Ha nem innám, összeesnék az éléomkórtól, annyira alacsony a vérnyomásom, és muszáj talpon lennem mert el kell látnom egy 2,5 éves gyerkőcöt.

2011. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Minden reggel 1 3 in1 kávé, aztán ha délután is "szükségem van rá", akkor még egy, de a 2. csak ritkán:)

28hkm

Amúgy az elejétől iszom:)

2011. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!Első terhességem alatt kötelező volt napi 1-2 kv-t innom, még úgy is hogy csak a segafredo-t tudom meginni!

De 90/50 körül mozgott a vérnyomásom...

Aztán a lányom születése napja előtt ittam meg az utolsót, azóta nem, mert szopik!Én mikor beállt az alvása végre nme akartam inni!

Most újra babaát várok, de nem iszom kv-t mert még szoik a nagy!Pedig a vérnyomásom megint lent van :(


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17 hetes. Inkább egy jó minőségű főzős kávé(azokból is van csökkentett koffein tartalmú)mint a tartósítószeres műcukros 3&1-ben.Én inkább tejeskávénak iszom. Napi egyet max. kettőt.
2011. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 2 rendes főzött kávét iszom meg egy nap. Reggel és délben vagy kora du.-án max. fél 3ig.

A 3az 1ben-t én sem javaslom mert halálra van cukrozva, minden csésze +fél kg rajtad. :O

Én úgy iszom (de mindig nem csk terhesen), hogy egy rendes erős főzött kávé felöntve kb. 1dl tejjel 3 édesítővel. Szóval tejeskávé. Nekem is alacsony a vérnyomásom ezért egyáltalán nem árt. A múltkor jól összevesztünk a férjemmel úgy mentem a védőnőhöz, tiszta piros volt a fejem olyan mérges voltam. Gondoltam most majd jó magas lesz a vérnyomásom a hülye férjem miatt :)...na, ehhez képest 106/valamennyi lett. :O Amúgy meg 90 körül van pedig kávét is 1 órával azelőtt ittam.

2011. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok.

Amúgy nekem van már egy 3 évesem és vele is ugyanígy kávéztam végig, semmi bajunk sem lett tőle. Most pedig 30hetes vagyok.

2011. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!