Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba volt? 21 hetes terhes...

A baba volt? 21 hetes terhes vagyok, az este nagyon kidudorodott egy helyen a hasam. nem éreztem semmit, csak láttam. egy kicsit megsimogattam és "visszalapult". a baba nyomta ki magát?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető, hogy ő volt. Lehet, hogy épp ott volt a buksija vagy valamije. Néha én is észreveszem, hogy nem egyforma a hasam jobb és baloldala, biztos épp ott fekszik, ahol jobban kidudorodik a hasad.

23 hetes kismami

2008. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ő volt! lesz ez még olyan össze vissza szimmetria nélküli is, hogy csak na :) nekem néha kocka, néha háromszög, néha meg felismerhetetlen deformálódott valmi a pocim, de ez igy természetes. minden jot!


39.kismama

2008. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

boldog babavárást mindenkinek :)

2008. márc. 19. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ,biztos ő volt.Nekem a szeméremdombomon nyomja ki a kis buksiját)de hogy feszít!).Boldog babavárást!

21 hetes kismama

2008. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!