Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hangulatváltozások a terhess...

A hangulatváltozások a terhességgel járnak? Ugye nem csak nekem vannak ilyen pillanataim?

Figyelt kérdés
Néha az öröm fog el, néha az aggodalom, néha ezt érzem, néha meg azt, szóval olyan összevissza érzelmek vannak bennem.Néha úgy érzem minden rendbe, néha meg hogy nehogy valami baj legyen.
2009. máj. 7. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor volt sírhatnékom a terhesség alatt. Volt, hogy az aggódás miatt, volt hogy csak a tv-ben láttam egy beteg babát...
2009. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

engem épp ez nyugtat ilyenkor amikor épp nincs semmi tünetem, hogy egyik pillanatról a másikra sírva fakadok, meg idegrohamot kapok, csapkolódok, sírok, aztán hirtelen elmúlik.

Szóval ilyenkor nyugtatom magam, hogy biztos a baba csinálja, és akkor biztos minden rendben van vele.

Remélem jól gondolom, holnap kiderül. Drukkolj nekem.

2009. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia4

Teljesen normális. Sajnos az én hangulatom is elég szélsőséges. Van mikor ki nem lehetne állítani a jókedvemből, van mikor minden és mindenki idegesít. Sokszor azt gondolom, hogy semmi baja nem lehet a picurnak, néha pedig csak negatív gondolataim vannak. a hisztiről nem is beszélve. egy pillanat alatt válok az én drágám édes szerelméből házisárkánnyá, amitől sokszor elszégyellem magam!

Fogadd el, hogy ez 9 hónap ilyen, de ettől is szép! :):):)

2009. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem a babám nem lesz ettől labilis.Irigylem azokat a kismamákat akik midig csak mosolyognak, azon szoktam ilyenkor gondolkodni, hogy vajon nekik nincs semmi bajuk?
2009. máj. 7. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen???? Ha igen, akkor én is irigylem őket! :)

(utolsó voltam)

2009. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom......
2009. máj. 7. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, jók vagyunk úgy ahogy vagyunk. Egészséges, lelkileg stabil, gyönyörű babánk lesz! :)

( szintén utolsó)

2009. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!