Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik, ha sem az ügyelet...

Mi történik, ha sem az ügyeletes orvosnak, sem a szülésznőnek nem tudok /vagy nem akarok pénzt adni?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek, aki nem adott?
2009. máj. 7. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Például én. Az ég világon semmi nem történt, a doki szülés után többször bejött hozzám minden hátsó szándék nélkül, mint akinek fogadott volt. Meg is lepődtek a szobatársaim, amikor megtudták, h' ügyeletes, mert tényleg nagyon korrekt volt. A szülésznők közül pedig az összessel találkoztam, mert végigvajúdtam három műszakot. Mindegyik a legmesszebbmenőkig segítőkész volt. Nem minden orvos és szülésznő hajt a pénzre. Másoktól úgyis kapnak eleget, és előre nem is tudhatják, h' te fogsz-e adni.
2009. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szerncséd van és normális orvost fogsz ki, akkor ahogy az előttem levő is írta, semmi.

Ha nem vagy szerencsés, mint egy lány aki a mellettem levő szülőszobában szült ügyeletesnél, magadra hagy a doki, és hiába ájulsz el, leszel rosszul szülés közben, rád sem néznek.

Ő hajnali 3-kor kezdett el vajúdni, én este kilenckor mentem be elfolyt vízzel nulla fájással. Ő akkor 2-3 ujjnyira volt nyitva. Én reggel hatra megszültem (fájáserősítő, oxi, eda stb. segítségével), ő még akkor is ott tartott csak, mert nem segítettek neki, hagyták szenvedni.

Csak mert nem volt fogadott orvosa... azaz, nem fizetett :-( szomorú...

2009. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt fogadott orvosom, ráadásul kicsit komplikáiósra sikeredett a szülés, de mindenki nagyon kedves volt. Én is 2 műszakot végigvajúdtam, de az ügyeletes, aki felvett végi ott maradt és később is bejött megnézni. :-DD


Te hol fogsz szülni? Hátha valakinek van helyi tapasztalata :-))

2009. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem adsz, az orvos nem fog éhen halni, hidd el.
2009. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi, ez a munkája, igy is uyg is megszületik a baba, van nekik fizetésük, és másoktól kapnak eleget:)
2009. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Debreceni Klinikán ! :)
2009. máj. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!