Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatásos a Caulophyllum homeos...

Hatásos a Caulophyllum homeos bogyó a szülés megkönnyítésére? Ezt is a 36. héttől kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem is ez a kérdés érdekelt,kb 1 hete fel is tettem ide a kérdést,de nem igazán érkezik válasz rá.

Nekem is "felírta" a szülésznőm,megvettem,de még nem kezdtem el - most vagyok 37,5 hetes.De elkezdem,hátha segít,ártani biztos nem árt.

2008. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is megvettem , de a patikában nem mondták mikortól lehet használni, pedig a védőnőm nagyon dícsérte.Azt hiszem Őt kell felhívnom, mert máshogy nem tudom meg szabad-e már szedni. Azért köszi, hogy legalább Te írtál, könnyű szülést és boldog babázást kívánok!
2008. márc. 19. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az előző válaszíró vagyok,csak annyit egészítenék ki,hogy a szülésznőm napi 3x5 bogyót kért hogy szedjek,a nyelven kell elszopogatni,előtte ill. utána fél órával enni,inni,fogat mosni,mentolosat enni nem szabad.Rákérdeztem,nem indítja-e meg a szülést,nem csak segít a méhszáj tágulásánál.

Könnyű szülést kívánok!

2008. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Minden jót Neked is!
2008. márc. 20. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha rámentek a linkre, kidob egy babaváró listát. Görgessétek le, lejebb megtalájátok a homeopátiát a 36. héttől. Én ezt csinálom már a második hete ( későn kezdtem el, ) most vagyok a 40. hétben. Ha meglesz a bébi, beszámolok, hogy mennyire hatásos.

Üdv

2008. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Könnyű szülést kívánok!
2008. márc. 20. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, már máshol is megírtam, és most megismétlem:


Az első kisfiam túlhordás és indított szülést követően császárral született meg úgy, hogy reggel 6-tól du. 2-ig nyomták belém az oxytocint de nem tágultam SEMMIT.


A második kisfiam 4 óra /!!!/ alatt született meg spontán módon, épen, egészségesen úgy, hogy a kórházba zárt méhszájjal mentem be. A doki azt mondta, ilyen gyors tágulást még életében nem látott. A 37. héttől ittam a málnalevélteát és szedtem a Caullophylumot. Az adagolásra és a potenciálra vonatkozókat az interneten kerestem meg, de a homeopatia.info.hu-n is megkérdezheted. Én azóta esküszöm a homeopátiára és mindenkinek ajánlom! Sok sikert!

2008. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!