Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok Nem...

13 hetes kismama vagyok Nem adtak a gyogyszertárban fájdalom csíllapitot mit tegyek nagyon fáj a fejem 3 napja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Panadol, algopyrin, belladonna 9ch (hoemos)
2011. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Én 9 hetes vagyok, elkaptam valami influenzaszerű vacakot, ne tudjátok meg, iszonyatosan érzem magam. A férjem elment a gyógyszertárba, hogy hozzon nekem valamit, azt mondta neki is a gyógyszerész, hogy nem lehet semmit szedni. Erre mondta a férjem, hogy biztosan sokkal jobb annak a babának, ha az anyja brutál belázasodik. Erre a gyógyszerész adott egy doboz algopyrint, hogy akkor ezt szabad, csak legközelebb hozzunk receptet. De ha a férjem nem áll a sarkára, nem adtak volna semmit. Nem is értem, miért nem akarnak segíteni....
2011. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell hallgatni a gyógyszerészekre, a legtöbb szerintem a vásárban lőtte a diplomáját. A múltkor nekem kellett elmagyaráznom a gyógyszerésznek, hogy nem mindegyik teszt egyforma érzékenységű.

Panadolt és Algopirynt nyugodtan bevehetsz. Ha esetleg lázas lennél: a láz ezerszer ártalmasabb a babára, mint ezek a gyógyszerek, úgyhogy azzal veszélyezteted a babádat, ha nem csillapítod a lázad.

2011. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták,hogy egyedül a Panadolt lehet szedni.
2011. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondta a gyógyszerész, hogy csak a panadol jöhet szóba, vagy valamilyen homeos bogyó, és adott panadolt, de meg kell mondanom, frontos fejfájásra semmit nem használt sajna.
2011. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szia! a rubophen biztonsággal szedhető terhesség alatt is!!! nekem is kb 13 hetesen volt iszonyat fejfájás korszakom, szerintem a hormonok... jobbulást Neked!

31 hkm

2011. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Panadolt szedtem ekkor én is. Nekem sem akarták kiadni.. azzal érvelt, hogy ártani fog. Mivel anyukám gyógyszerész ő javasolta nekem a Panadolt. Meg is mondtam neki de tovább érvelt. A végén megmondtam neki, hogy akkor szólok a főnökének ha nem hajlandó kiadni. Persze egyből adta és bocsánatot kért.
2012. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!