Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beadatjátok magatoknak az...

Beadatjátok magatoknak az influenza elleni oltást?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok.És februárig szeretnék dolgozni. Addig biztos,hogy lesz járvány. Gyerekek között dolgozom. Mit tegyek?
2011. nov. 8. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem adattam be,és nem is fogom.
2011. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia! én soha nem kértem és nem is adattam be magamnak, egészen addig míg most a nőgyógyászom azt nem mondta feltétlenül, és még a házi orvosom is felhívott külön! hogy javasolná! Most 35 hetes vagyok és megkaptam a férjem is, de a 4 éves kisfiamnak nem javasolták... ebben nem lehet szerintem okosnak lenni! Annyit tudok hogy anyum munkahelyén tavaly volt egy várandós kismama és az ő orvosa nagyon leszídta, mikor megtudta hogy nem oltatta be magát - mivel az ő praxisában 5 kismama halt meg! Az biztos hogy neked kell eldöntened... itt a fórumon fogsz hallani ezt is azt is..
2011. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tekike99 ***** válasza:
nem. és van egy ismerősöm, akinek elment a baba az influenza elleni oltás beadása után. én nem kockáztatnék. én szülés előtt egy héttel kaptam el, hát nekem elég rossz volt, de a babámnak nem lett semmi baja, akkor sem, amikor a születése után is fújkáltam az orrom, meg köhögtem...
2011. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a körzeti dokim nem javasolta, azt mondta nem tesztelték kismamákon, így garancia sincs semmire. Tehát nem adattam be, viszont a férjem és a nagy fiam megkapták.
2011. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok! igen nekem is mondták hogy az ingyenest nem tesztelték kismamákon- illetve nincs annyi infó róla - mint a nem ingyenes 2117-Ft-os külföldiről amit megkaptam...
2011. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már meg is kaptam az oltást.
2011. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem..
2011. nov. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2011. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!