Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam nödokinál 10 hetesne...

Ma voltam nödokinál 10 hetesnek kéne lennem, de nincs baba hogy lehet? február 28-án 7hetes jó szivhang, volt vérzésem de minimális. Az orvosom azt mondta holnap vérvétel pénteken + beszéljük hogy müteni kell-e mire számithatok ha mütétlesz?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ha még nem szültél kapsz egy méhtágító lapocskát a hüvelybe, az sajna nagyon fáj, nem mikor felrakják, hanem amit kivált, nyílván elgkezdesz tágulni. Nekem is volt egy éjjelen át bent volt és olyan volt mintha szültem volna. Nagyon fájt! Remélem hamarosan sikerül újra teherbe esned szurkolok, és együtt érzek veled még akkor is ha most ez nem sokat segít.!

Kitartás!!!

2008. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen a 8.-ik hétben és meg voltunk rémülve, mert az UH-s orvos azt mondta hogy nem is vagyok terhes.

Az assisztens nő azt mondta mikor kikisért hogy 2 nap múlva menjünk vissza akkor másik orvos lesz és nézzen meg ő is.

Én addig a 2 napot végig sírtam és el kell hogy mondjam, hogy feleslegesen! A másik doki azt kérdezte az asszisztens nőtől hogy egy 9 hetes magzatot,hogy nem lehet észre venni?

2008. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az előttem szóló így járt, akkor szerintem is mindenképpen menj el egy másik dokihoz is, aki megnézi uh-val. Hátha mégsincs baj!
2008. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!