Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan nő aki missed...

Van itt olyan nő aki missed ab után nagyon hamar újra teherbeesett? Ezzel a terhességgel minden rendben?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy a korai teherbeesés mennyire idézheti elő azt hogy a másodikkal is így járjak.1 hónapja műtöttek és volt már egy rendes havim és minél előbb szeretnénk újra próbálkozni!
2011. nov. 9. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj fél évet! Barátnőmnek már van egy gyermeke, áprilisban lett terhes, júniusban elment a baba. Szeptemberben ismét terhess lett, múlt héten sajnos megint elvetél, pedig iker terhességnek indult. Hagyd regenerálódni a méhed!
2011. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 8hetesen volt magzatelhalásom, műtét után 4 héttel megjött rendesen, utána már a következő nem jött meg! :) Nekem eddig minden rendben van, és remélem így is marad! Szóval nem kell félni. Persze az elején nagyon sokat aggódtam, de miután már éreztem a mocorgását az én pici lányomnak, azóta nyugis vagyok! Sok szerencsét, nagyon szurkolok neked!

21h km

2011. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani.

Egy baráti pár pl. nem várta ki a doki által javasolt időt, náluk a következő terhesség is megszakadt. Le is szidta a doki,hogy nem poénból mondta,hogy várjanak.

Egy másik ismerős párnál viszont semmi baj nem lett a következő terhességgel!

Én a dokimra hallgatnék. Nekem nem érne annyit az egy hónap,hogy megint átéljek egy ilyet!

2011. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok! Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval! Csak akkor kezdjetek hozzá, ha az orvos engedi. Nekem engedte! De ha azt mondta volna, hogy 3 hónap pihi, akkor tuti kivárom! Szóval hajrá, de mindenki más, így jobb az óvatosság! :)
2011. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen az lesz a legjobb,megnézetem magam és hajrá :) köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 9. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem tavaly decemberben volt missed ab-om akkor a doki azt mondta várjunk 3 hónapot!Szépen kivártuk és utána májusban újra terhes lettem de sajnos megint vetéléssel végződött.Még csak 6 hetes voltam így teljesen kitisztultam nem kellet műteni!Utána nem vártunk semmit rögtön terhes lettem és most 24 hetes vagyok.Tudom ettől most nem lettél okosabb de szerintem jönni fog ha jönni akar!
2011. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly áprilisban volt 9 hetesen a missed műtétem. Az orvosom 6 hónapot mondott, mivel gond volt a műtét alatt. Mi nem vártuk ki, 4 hónap után újra próbálkoztunk. Már az első hónapban terhes is lettem, de vérezni kezdtem. Szerencsére A magzatmegtartó gyógyszer eredményes volt, és egy iszonyat nehéz, problémás terhesség után egészséges kislányom született.
2011. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pontosan annyit vártam, amennyit az orvos javasolt... azonnal sikerült, ahogy próbálkozhattunk :)most 7hetes km vagyok tele aggodalommal de nagyon nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz. Drukkolok mindenkinek!!!
2011. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!