Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szabad biciglizni...

Anita0802 kérdése:

Miért nem szabad biciglizni már a terhesség végén?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 08:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

Látom lepontozott valaki a véleményemmel, hogy veszélyes a bringa. Biztosan annak a bringásnak szúrta a szemét, aki átmegy a piroson, nem használ lámpát és láthatóságit, ezerrel teker a hungárián a száguldó autók között, nem vonatkozik rá a kresz, nem számít neki a babája élete és biztonsága, mert valamilyen misztikus oknál fogva sérthetetlennek gondolja magát és abban a naiv hitben él, hogy vele semmi sem történhet.

Iszonyúan ostoba emberek vannak..!

2011. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tegnapi 15.48-as vagyok! Utolsó! Én felpontoztalak, mert egyet értek veled! Viszont aki más véleményen van és terhesen is bicózik akár a havas időben, direkt nem pontoztam le, mert nem értem mért kell itt bunkózni, mindenki olyan véleményen van amilyenen akar, az ő élete az ő felelőssége. Ittátszik, hogy némely ember mennyi inteligenciával rendelkezik...
2011. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Becsee ***** válasza:

Oké!!Mindenkinek megvan a maga véleménye,de miért kell felelőtlennek nevezni az embereket??!!!!

Neked meg a másik illetőnek ez a véleménye azt ennyi,de had döntse már el az illető hogy mikor hol és hogyan akar biciklizni!!!!!!!!!!!Rettentő felelősek vagytok!Vagy legalábbis azt gondoljátok magatokról!!!Kedves kérdező:Ha szeretnél biciklizz ha nem akkor ne!!Pro-kontra érveket hallottál!!Mikorra vagy kiírva??

2011. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Kedves előző, szerintem a kérdezőnek nincsen szüksége ügyvédre. Igen én felelőtlennek tartom a bringát a várandósság alatt, és a kérdés ugye erről szólt, ezért le fogom írni ezt a negatív véleményemet. Ha rosszul érint lapozz tovább nyugodtan.
2011. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
elméletileg 23 de ma elhagytam a nyákdugóm egy részét + 1 órája rendszertelen 2-3-4perces fájásaim vannak szóval nem lennék meglepve ha előbb jönne a baba.egyébként már nem biciglizek mert kedden közölte a dokim hogy már be van illeszkedve a koponya nyomni meg nem akarom a buksiját.+mára már 1 ujjnyira sikerült kinyilnom. és te mikorra várod?
2011. nov. 17. 21:52
 16/18 Becsee ***** válasza:
Akkor légy szíves nagyon vigyázz magara és a babádra is és húzzátok ki legalább még 15 hétig. Én ez év januárjában megszültem a kis csajomat makk egészségesen!!És a 37.hétig bicikliztem.De nekem és a babámnak is jól eset a biciklizés!!!Az előző komment írónak nem akarok ügyvédje lenni(bár a szakmám az)Én is csak a véleményemet írtam de akkor is nem kell ilyen stílusban írnod!!Szép babaváros hónapokat
2011. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Becsee ***** válasza:
Elnézést nem olvastam el pontosan!!23 hetet olvastam bár nem tudom miért!!!!:-)))Akkor viszont mindjárt itt van a baba hurrá-hurrá!!!!!!Majd írd ha meglesz légyszike kíváncsi vagyok nagyon!!!!Fiú vagy kislány lesz??Még egyszer bocsika
2011. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
azóta kiderült hogy nem ártottam vele hál istennek a babámnak sőt talán még jót is tett mert összeségében 4 óra alatt sikerült megszülni a babát.18-án este már picit görcsölgettem itthon mivel a biciglitt már nem mertem használni ezért volt egy másfél km-es sétám igaz 3-5 percenként meg kellett álni kb. 1 percre a görcs miatt demint utóbb kiderült amiket jóslófájásnak hittem az már a vajúdás volt,semmi rendszer nem volt a fájások között a végére besűrűsödtek de 3-7 percig össze vissza jöttek,de ennek hála mire bejutottunk a kórházba reggel 6kor akkor már 3 újnyira i voltam tágulva és 10:13ra meg érkezett a kisfiam is. :-) 51 cmmel és 3100grammal :-)
2011. nov. 23. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!