Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hallottam, hogy ne simogas...

Azt hallottam, hogy ne simogassák a hasuk terhesek, mert azt nem szeretik a babák. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem igaz, vagy minden babánál más.nekem ha nagyon mocorog, vagy kidugja valamijét mindig megsimogatom.

boldog babavárást

2008. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Én azt hallottam hogy azért nem szabad mert kényes lessz a baba. Engem nem érdekel, én is úgy vagyok vele, hogy ha mocorog én is megsimizem.Jó babavárást 35hetes kismama
2008. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A hasat körkörösen nem szbad simogatni, mert az esetleg méhösszehúzódást idézhet elő. Szerintem egyébként szeretik a babák! :-)
2008. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szeretik a babák,érzik hogy szeretjük őket.Ki sem bírnám, hogy ne simogassam meg a picikémet, de szerintem a legtöbb kismamának ott a keze amikor csak teheti.
2008. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal értek egyet, aki írta, hogy körkörösen hosszadalmasan nem szabad simogatni a pocakot. És nem azért, mert nem szereti a baba (biztosan szereti), de ez vérbőséget okoz és megindíthatja a szülést. 28 hetes kismami.
2008. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Az én kis békám kérni szokta,hogy simizzem meg:)Kidugja a kis fenekét a köldököm mellett,és csak akkor hajlandó behúzni,ha már megsimogattam.Meg meg is nyugszik tőle.Pl ha fél,a fúrót kifejezetten utálja,akkor tényleg csak egy kis simi nyugtatja meg.

A körkörös vérbőséges simit is nevetségesnek tartom...ennyi erővel egy meleg(nem forró)fürdő is megindítja a szülést,vagy vetélést okoz.

2008. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
SZERINTEM EZ EGY HÜLYESÉG!!!
2008. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Annak a válaszolónak, aki hülyeségnek tartja, hogy a körkörös simi beindíthatja a szülést. Nem a saját agyszüleményem, hanem védőnők és orvosok véleménye, úgyhogy nem hülyeség. És a forró fürdőt sem javasolják, ha már itt tartunk! Nézz utána több helyen, mielőtt véleményt nyilvánítasz!

A kérdezőnek pedig: persze ne úgy értsd, hogy nem lehet simogatni a pocakot, én is simizem, csak a folyamatos egyirányban való körkörös simogatást nem javasolt!

2008. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval! Aki em elég felvilágosult, az ne adjon tanácsot másoknak, hogy mi a helyes és mi nem vagy előbb nézzen utána.

Én most voltam dokinál a héten és direkt rákérdeztem erre. Azt mondta, hogy körkörösen és sokáig nem szabad simogatni mert méhösszehúzódásokat okoz, ami nem jó. A szülést pedig a terhesség vége felé szokták (lehet) vele beindítani!

Úgy hogy EZ NEM HÜLYESÉG!!!!!

És attól, hogy valaki még nem hallott valamiről, az nem bitos, hogy nincs is úgy.

2008. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Néha egy-két ember olyan undokul üzenget,válaszolgat.Szerintem mindenkinek joga van leírni a véleményét,akár tetszik nektek,akár nem!Engem például az összes vélemény érdekelni szokott,még akkor is,ha én másképpen gondolkodom!
2008. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!