Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes a baba ruhákat...

Mikor érdemes a baba ruhákat a helyükre tenni? 28hetes vagyok és kaptam párat gondoltam már nekiállok elrendezni, pakolni. Babonából még ne vagy már készülődhetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
De nagyon ráér még!!Majd jön a fészekrakó mánia később,hagyd meg akkorra.Most még éld az életed,lazíts, szórakozz..amíg lehet.Még használd ki, hogy van időd magadra-egy jó fürdő, fodrász, barátnők...egy ideig nem nagyon lesz ilyen.Boldog babavárást!
2009. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majd ha úgy érzed, hogy muszáj pakolgatnod, hajtogatnod, nézegetned a ruhácskákat. Várd ki, jön az majd!

Szép szülést!

2009. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kezd el.Én is elkezdtem már olyankor, de még most sem értem a végére.Nem is gondoltam, hogy ennyi lesz.Ráadásul mostmár nagyon fárasztó.Még a vasalás is:-)

Nem is bántam meg hogy hamarabb elkezdtem.Nemvagyok babonás.Csináld úgy ahogy te szeretnéd.De én már elkezdeném a helyedben.Mostmár csak pihenni jó, mégis van még mosni, és vasalni valóm.Hamarabb kellett volna nekikezdenem:-))

2009. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Tapiból írom. Ez nem "kritika", de ne várd meg a fészekrakó ösztönödet :)) Igaza van az előttem szólónak. Azokat a kis ruhákat ki kell mosni, ki kell vasalgatni. Hajolgatni a mosógéphez , állni vagy másfél órát a deszka mellett nagy hassal...Hát akkor inkább kezd csak el időben! :)


37 hetes pocis

2009. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pénteken keztem el kimosni, vasalni a kisrucikat, tegnap már elrendeztem, válogattam őket, de még mindig van mit mosni.

Én úgy vagyok vele, hogy most még viszonylag könnyű többet állni a vasalódeszka mellett, hajolgatni a szekrénynél.

Arról nem is beszélve, hogy a nagy melegben nagy picival még nehézkesebb lesz.

Így sietni sem kell, mindenre van idő szépen lassan.

Boldog babavárást és könnyű szülést!

2009. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is 28 hetes vagyok, és már vagy 4 héttel ezelőtt kimostam egy szatyornyi kisruhát, átvasaltam és elraktam. Közben vettem újakat, azokat pont ma akarom kimosni. Nálam már beindult a fészekrakó ösztön is, a hétvégén vagy 4 zacskó felesleges papírt, füzetet dobáltunk ki a férjemmel...:)

Szerintem nyugodtan elkezdheted!

Üdv!

2009. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!