Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire befolyásolják a...

Mennyire befolyásolják a terhességet ha valaki terhes lesz de még nem tud róla, a gyárban található nagy feszültségű gépek, berendezések?

Figyelt kérdés
Volt aki ilyen helyen dolgozott ilyen gépekhez közel és terhes lett és minden rendben volt?Csak szeretném kizárni h ez nem befolyásolja a magzatelhalásomat ami október 6-án volt..:(
2011. nov. 19. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:

milyen gyárban dolgozol?

én autólámpa gyárban dolgoztam,8 hónapos terhesen jöttem el,egészséges,érett kisfiam született 11 hónapja!

2011. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én egy panelokat tesztelek,és ezeket a panelokat tesztgépekbe helyezem.amikor ott tartózkodom fáj a fejem,szóval szerintem nem lehet azt kijelenteni,hogy nincs sugárzásveszély.3 éve ott dolgozom,nagyon ugrálni sem akarok,viszont még egyszer átélni se akarom.a doki azt mondta a második babával is ez lesz,elgondolkodhatok a munkahely váltáson.de nagyon félek!
2011. nov. 19. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:

ezért még nem kell munkahelyet váltanod!

kérheted a dokidat,hogy írjon ki táppénzere és akkor otthon vagy,és a munkahelyed is megmarad!

2011. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az előző terhességemnél a 6.héten kiírattam magam nehogy gond legyen,pont emiatt,ami miatt most is aggódom.ez a sugárzás ami ott van (szerintem) mivel minden nap kapok belőle,ez már akkor is árthat amikor csak pár hetes vagyok :( kockáztassak?
2011. nov. 19. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
én biztos ki íratnám magam!
2011. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mikor? :( most hiányoztam nemrég 2 hónapot a missed ab miatt.Az előző terhességet is úgymond hiába vettem észre a 6.héten,nem lehet elég korán észrevenni ez esetben.
2011. nov. 19. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
bármikor,akár már jövőhéttől!
2011. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos ez nem ilyen egyszerű h fogom magam és megint nem megyek,hisz még terhes sem vagyok..az előbb írtam,h 2 hónapot hiányoztam nemrég..
2011. nov. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!