Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utóbbi 2 napba keveset...

Az utóbbi 2 napba keveset mocorog a babóm! Másnak is voltak napok, amikor csak épphogy bejelentkezett?

Figyelt kérdés
22hetes vagyok, már hetek óta nagyon érzem őt. Tegnap óta alig mocorog, csak kinyomja magát néha, de rugdosást alig érzek, kicsit megijedtem! Vagy nem kell?
2011. nov. 19. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegnap és tegnapelőtt nekem is épphogy moccant párat.Ma este már nagyon durván csinálja.Szinte fáj annyit izeg-mozog.Nem tudok lefeküdni, mert nem bír magával.Nem minden napjuk egyforma.

kétéves csajszi anyuja, és 28 hetes km

2011. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is 22 hetes vagyok, es minden nap mas, van amikor egesy nap erzem, es van amikor csak ritkan jlentkezik. Szerintem ha minden nap ad jelt magarol, nincs baj.
2011. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 23 hetesek vagyunk, és én is ezen gondolkodtam, hogy írok ki kérdést. Nekem is nagyon keveset mozog péntek óta Pocakmanó, egyet-egyet rúg elvétve. (Ma még ébredéskor hasra is feküdtem, de most még arra sem reagált.) Talán az álmos idő miatt is van. Igyekszem nem idegeskedni, és mondogatom Neki, hogy inkább rugdosson még éjjel is :)
2011. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is gondoltam az időjárásra :) Mert mozogni mozog, csak nem úgy, ahogy eddig! De most már nyugodt vagyok, mert reggel már nagyon icereg-ficereg :)

jó baba várást!

2011. nov. 20. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 23 hetes vagyok. Az én babám is olyan aprókat mozog ugy 2 napja mióta ilyen sötét idő van. Este nekem is megmutatta mit tud. Apa el is volt borzadva, hogy ilyen ereje van már. De szerintem most is alszik.

2011. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!