Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Levetetitek a köldökzsinórvért?

Levetetitek a köldökzsinórvért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 14:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
részletre is lehet kérni.
2009. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Szerintem ezt a több százezres kiadást most mi is kihagyjuk. Ahogy fenn is írták már, még nem elég fejlett a tudomány, illetve épp hétvégén hallottam egy tv műsorban, hogy felnőtt korban is kinyerhető sokkal nagyobb mennyiségben a szervezetből. Szóval szerintem így úgymond a bizonytalanra nem vetetjük le.
2009. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
74%

utolsó vagyok. nem csak a sejtbank foglalkozik ezzel. mi áprilisban kötöttünk szerződést a krio nevű céggel, ahol egy akció keretében, "csak 100ezer" forintot kell fizetni, és utána évente 15000-ot.

Szét kell nézni. azért ez mégsem 370 ezer forint!

2009. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%
így van mi is épp ezért abizonytalan miatt nem vetettük le....nekem is ugyanezt mondták az orvosok.de mindenki saját maga dönti el
2009. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt minden le van írva!!!!!

2009. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%

Viszont ha jól olvasom, ezt magáncég csinálja. Mi a biztosíték arra, hogy 20-30-40 év múlva valóban ott lesz majd amikor szükség van rá? Lehet, hogy a cég már 5 vagy 10 év múlva megszűnik.

Van egy szerződés aláírva, és? Ha csődöt jelentenek pl, akkor futhat az ember a pénze után, nem lesz kinn behajtani.

2009. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha lenne feleslegesen több százezer forintom és nem tudnám mit kezdjek vele, akkor levetetném. De mivel nincs és ha szüksége lenne a gyerekemnek az őssejtre, akkor sem tudnának most ezzel sokat kezdeni az orvosok, így semmiképp sem.

A mi unokáinknak lesz ebből hasznuk, akkor már tényleg érdemes lesz, már talán lesz ennek megalapozott gyakorlati haszna is.

Könnyen lehet, hogy ez lesz az unokám születésekor az ajándékom...ki tudja.

2009. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%
Egyre többször érzem azt, hogy nagyon sokan kihasználják a kismamák féltését és aggódását, és ezáltal mindenféle dolgora pénzt húznak le róluk. És mindig hozzátéve, hogy ez a baba érdeke. Hát nem tudom.....
2009. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok még babás,de én is sokat gondolkoztam rajta.Végül arra jutottam,hogy feleslegesen adom ki azt a 370 ezret,mert ha esetleg lenne vmi baja,akkor is felnőttként le lehet venni azthiszem a velőből.Szóval nem éri meg,bár kétségtelen,hogy köldökből levenni nem fájdalmas.Igaza van azoknak akik előttem szóltak.Mi van ha becsődöl a cég,vagy vmi más bib csúszik a gépezetbe:S
2009. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Anyagi okokból.
2009. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!