Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitaminokat ajánlott...

Milyen vitaminokat ajánlott elkezdenem szedni 4hetes terhesen? Kinek mi vált be a leginkább? Homeopátiás gyógyszerek is érdekelnének.

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Magzatvédő multivitamint. Elevitet mondjuk.
2009. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Elevitbe nincs jód. Ha azt választod, kérj mellé jódcseppet is. A gravida jobb, mert abba már jód is van egyben. 30 db, kb. 1600 Ft.
2009. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy szedhetsz femibiont, gravidát, centrum terhesvitamint, hipp natalt vagy komplex vitamin nélkül is "élhetsz", külön folsavval vagy amit ajánl a dokid.

Ebben nagy a választék. Én elevitet szedtem a másodiknál, semmi bajom nem volt tőle, gond nélküli terhességem volt hányinger, émelygés nélkül.

Most nem bírom lenyelni az elevitet, kiöklendezem, mert olyan nagy. Most hányingerem van ennél a babánál.Így áttértem a femibionra.

2009. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm szépen a gyors, és sok választ:). Elevitről már hallottam, de a többiről még nem. Sajnos csak 2hét múlva mehetek újból ultrahangra, pedig már nagyon várom:)).

Ma még csak a petezsák volt látható, de az is fantasztikus érzés volt:D.

2009. máj. 11. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is 4 hetes vagyok, de még nem voltam dokinál. Neked mondta a dokid, hogy most menj, vagy te voltál kíváncsi? Jó egészséget nektek! :-)
2009. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó ha Te olvasol utána a terhesvitaminoknak, mert ha az orvost kérdezed, tuti, hogy Elevit vagy Gravida lesz belőle.

Én nem hinném, hogy ezek a legjobbak, de nagyon nyomják őket az orvosok....:S

Én hosszas utánaolvasást követően a Femibion mellett döntöttem, panaszom nem is volt vele. Kb egy hete átálltam a Hipp Natalra, és eddig ezzel sincs gondom. Talán egy kicsit jobb a gyümölcstartalma miatt, meg hogy folyékony és inni kell.

2009. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Hipp Natalt ajánlom!
2009. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához:))! Én voltam már nagyon kíváncsi. 13:10-re kaptam időpontot a nőgyógyászatra, de én már ott voltam 9:00-re:D. Aztán mondta a nővérke, hogy ne várjak túl sokat, meg, hogy nem is érdemes most elmenni UH, mert olyan kis pici még, de aztán eleredtek a kis könnyeim:D, és adott nekem UH beutalót. Gyönyörű volt nézni:D Igaz, hogy még csak egy kis fekete pötty volt, 4.5mm-es, és az is még csak petezsák, de nekem az volt a minden... hihetetlen:')! Már most imádom, és beszélek hozzá, igaz, hogy csak magamban, de tök jó:D. Most már kettőnk helyett eszem édességet, meg gyümölcsöt:D. Legközelebb 2hét múlva kell mennem, remélem addigra még nagyobb lesz:)!

Szerintem menj el Te is, hidd el, nem fogod megbánni:).

Köszönöm a válaszokat, sok olyan van, amiről nem is hallottam. Elevitet nem igen akarom szedni, mert azt hallottam, hogy nagyon hizlal.

2009. máj. 11. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az Elevit jobb. A Gravidaval kezdtem, de legtöbbször kihánytam. Az Elevitet egyszer sem. Bár sokaktól hallottam itt, hogy akinek erős terhestünetei vannak, annak a Hipp Natal vált be, mert az folyékony.

kérdezd meg a dokit, hogy Ő mit ajánl!

Minden jót Neked!

2009. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm szépen a gyors, és sok választ:). Elevitről már hallottam, de a többiről még nem. Sajnos csak 2hét múlva mehetek újból ultrahangra, pedig már nagyon várom:)).

Ma még csak a petezsák volt látható, de az is fantasztikus érzés volt:D.

2009. máj. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!