Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességet be lehet képzeli?

A terhességet be lehet képzeli?

Figyelt kérdés
11 hete voltam a barátommal együtt de csak orális szexeltünk, azóta úgy veszem észre mintha nőne a hasam tudom hogy ez az egész nem lehetséges és hülyeség de nagyon félek mivan ha terhes vagyok? :(
2011. nov. 21. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
gratulálok.15 évesen sz.opni tudsz,de azt nem tudod h ettől nem lehetsz terhes!!!kis r.ibanc!!!!!!!!
2011. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

jól van,akkor nyugodjál meg, tuti nincs baba a dologban,viszont a szabadidődben olvass utána a neten, hogy mi az a fogamzás, és milyen módon jöhet létre!

és ameddig ezt nem tudod, addig ne sexelj!!!

ha felteszed a kérdést a megfelelő helyen itt, akkor még a gumi óvszer helyes használatát is elmondják neked!

minden jót! vigyázz magadra!

2011. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
21:01-nek köszönöm :) úgy lesz!
2011. nov. 21. 21:12
 14/14 anonim ***** válasza:

jó de tényleg, mert aki tudatlan, azt kihasználják, és ebből lehet nem kívánt terhesség :S

és ne higgyél el mindent!

okosodj!

2011. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!