Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérje a vizeletben?

Fehérje a vizeletben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11 hetes kismama vagyok,ma lett kész az első vérvételi,és vizelet eredményem.Tiszta ideg vagyok több a fehérje a vizeletemben a megengedettnél.Van köztetek olyan akinek már a terhesség elején volt ilyen problémája?


2011. nov. 23. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nekem is volt, és a védőnőm azt tanácsolta, hogy kevesebb sós ételt egyek. És a kövi vizsgálatnál elmult.
2011. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
remélem nekem is renben lesz a következő eredmény,csak totál beparáztam,hogy a normál 5 értékkel ellentétban az enyém 12 :(
2011. nov. 23. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ha egy picit megfázom alulrol, (sajnos hamar tudok) akkor rögtön van fehérje a vizeletemben. Én már nagyon unom, hogy a védőnő állandóan visszahív olyankor. Én tőzegáfonya teát iszom és ettöl el is mulik mindig.
2011. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!