Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fiu vagy lany?

Szerintetek fiu vagy lany?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 23. 15:27
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nem magyarorszagon lakom!
2011. nov. 24. 13:16
 22/38 anonim ***** válasza:
Szerintem az herezacskó, úgyhogy kisfiúra tippelek:)
2011. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kiscsaj lesz! Én hiányolom a fütyijét a képről. Az én fiam már a 12hetes uh-n is megmutatta. A férjem is és én is tökéletesen felismertük. Arról ugyan nincs képem, de születése előtt pont 2hónappal így nézett ki: [link]

Szerintem már valami kezdetlegesnek nálatok is kellene látszania. Állítólag 9hetes koruktól már látható.

Azért drukkolok, h az legyen amit a szíved súg! Majd írj a következő uh után! :)

2011. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

ilyen volt a mi uh-ánk is 12 hetesen, de még fütyije is volt:) aztán felszívódott és 19. héten már egyértelműen kislány volt!

Van egy könyvem amiben nagyon szépen leír mindent, ott mutatja is, hogy a 12-13. hétig szinte TELJESEN EGYFORMA a két nemiszerv, úgyhogy ebből még bármi lehet!


Boldog babavárást!

2011. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Szerintem kislány.

Majd írd meg, ha biztosra tudod.

Ami biztos, hogy nekünk hasonlóra most azt mondta a doki, hogy kislányra tippel, az előző babánál pedig nálunk ilyenkor egyértelmű volt, hogy kisfiú, mert minden része látszódott, ami arra utal.

(2 D-n egyébként könnyebben látszódik, hogy lány vagy fiú-nekem ez a tapasztalatom, az orvos is azon tippel nem a 3-4 D-n, főleg ilyen pici korban.)

Egy gyermekes 13 hetes kismama

2011. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Zacskósleves válasza:
12%
sztem E.T.
2011. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

[link]


alulról a harmadik kisfilm :)

szerintem kisfiú.

van még valahol, ahol mutatja, hogy a két ivarszerv hogy alakul petefészekké, és golyókká :)

2011. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
én mintha kis zacsit látnék ott lenn :) így fiúra tippelek.majd írj :) sok boldogságot
2011. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Szerintem kislány, ilyenkor sőt szülés után is meg van dagadva a nemi szervük én ezért mondanám hogy csajszi lesz, nekünk kukis, és ő nem így nézett ki, az kicsit jobban "lógott" :)
2011. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Kislány!
2011. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!